Jako Copywriter i kreatorka treści mam milion pomysłów na minutę, co bardzo pomaga mi wspierać biznesy klientów. 

Temat prowadzenia fanpage’a klienta na Facebooku jest mi bardzo bliski. Tak się złożyło, że było to moje pierwsze zlecenie, po oficjalnym rozpoczęciu działalności jako Wirtualna Asystentka.

Nie znalazł się wtedy nikt życzliwy, kto mógłby mi pomóc, wyjaśnić i pokazać, krok po kroku, jak w praktyce taki fanpage poprowadzić. Do wszystkiego musiałam dochodzić sama, ale była to dla mnie cenna nauka.

worqAssist to ekspertki w prowadzeniu fanpage’a klienta

Jestem również założycielką worqAssist, czyli agencji Wirtualnych Asystentek. 

Nasza oferta jest bardzo szeroka, głównie dzięki temu, że działamy jako zespół. Każdy jest dobry w czymś innym, świetnie się więc uzupełniamy. Jesteśmy w stanie kompleksowo i szybko obsługiwać klientów, zapewniając bardzo wysoki poziom usług.

Social Media nie mają przed nami tajemnic. Przygotujemy dla klienta strategię i harmonogram postów na Instagram oraz Facebooka. Napiszemy treści do postów i na grupy, a także stworzymy do nich świetne grafiki. Odpowiemy również na wiadomości, komentarze i zweryfikujemy powiadomienia. 

Jesteśmy również niezastąpione w innych zadaniach. Pomożemy stworzyć e-booka, kurs online, czy interesujący newsletter.

Wirtualna Asystentka i Fanpage klienta

Aby ułatwić życie innym Wirtualnym Asystentkom, przygotowałam szkolenie – Wirtualna Asystentka i Fanpage klienta. Jak z sukcesem współpracować z klientem na jego stronie na Facebooku?, które nauczy Cię,  jak w praktyce z powodzeniem zarządzać stroną klienta na Facebooku. 

W tym szkoleniu nie znajdziesz danych z sufitu i suchych informacji. Zawarłam w nim wyłącznie prawdziwe statystyki i autentyczne przypadki klientów, wybrane z mojego kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu stron na Facebooku.

Udana współpraca z klientem na fanpage’u

Szkolenie podzielone jest na 3 części:

  1. W pierwszej części na przykładzie WorqAssist opowiem o tym, jak przygotować się do rozpoczęcia pracy z klientem.
  2. W kolejnej omówię etap rozpoczęcia działań na fanpage’u.
  3. Na końcu powiem o tym, jak działamy na fanpage’u.

Uwaga! Oprócz nagrania oraz PDF z notatkami ze szkolenia dostajesz także nagrania dodatkowe:

  1. Jak dodać nowego użytkownika do zarządzania fanpagem? Autentyczne nagranie, które wysyłam nowym klientom, aby mogli dodać mnie jako swojego administratora na fanpage’u. Nagranie krok po kroku pokazuje jak to zrobić.
  2. Planowanie postów w Creator Studio na Facebooku krok po kroku. Wideo pokazuje jak zaplanować 3 rodzaje postów: post z grafiką, post z linkiem i post z filmem (video).
  3. Jak udostępniać relacje na Facebooku oraz Messengerze z Creator Studio? Zobaczysz, jak za pomocą Creator Studio udostępniać relacje, do których będzie dodany aktywny link.
  4. Stawki w WorqAssist w styczniu 2020 r. Czyli szkolenie na temat stawek za prowadzenie fanpage’ow klientów. 

Ale to nie wszystko!

Przygotowałam również gotowe szablony grafik do edycji na Facebooka (do bezpłatnej Canvy). Wystarczy dodać kolory swojej marki i treści i możesz wykorzystać je na fanpage’u klienta lub własnym.

Chcesz zostać ekspertem

w zarządzaniu stroną klienta na Facebooku?

Kliknij tutaj i poznaj szczegółowe informacje.

AUTORKA WPISU

Agnieszka Pojda CEO worqAssist

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist 

Copywriter

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu!


Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.

Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
Dołącz do worqAssist na instagramie i facebooku – zyskasz porcję nowej wiedzy.