O NAS

Zespół worqAssist

Cześć!

Zapraszamy Cię do świata worqAssist.

Tutaj każdego dnia stajemy na rzęsach dla naszych klientów i podajemy pomocną dłoń innym Wirtualnym Asystentkom.

Lubimy wychodzić poza utarte schematy i przecierać nowe szlaki.

Jak to robimy?

Każda z nas po swojemu! A Ty możesz skorzystać z szerokiej gamy naszych talentów!

Poznaj Zespół worqAssist

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist

Cześć! 

Od 2018 tworzę spójną komunikację biznesów online moich klientów i pomagam Wirtualnym Asystentkom działać skutecznie, rozwijać się i pozyskiwać klientów.

Zaczynałam jako samodzielna Wirtualna Asystentka, a od 2019 roku działam razem z moim kilkuosobowym Zespołem w worqAssist.

To dla mnie pełnia szczęścia: robię to, co lubię ze zgranym zespołem, wspierając  inspirujących klientów. A zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi Wirtualnymi Asystentkami na indywidualnych konsultacjach i praktycznych szkoleniach. Moim marzeniem jest stworzenie społeczności kreatywnych i ambitnych kobiet, które wspierają się w ciągłym rozwoju. 

Wcześniej spędziłam ponad 10 lat na etacie. Pracowałam w obsłudze klienta, byłam inspektorem, wspinałam się po drabinie, żeby skoczyć z wysokiego szczebelka i zająć się milionem innych rzeczy. Lubię zmiany, uczyć się nowości i działać z projektami, w które wierzę.

Każdego dnia w mojej pracy realizuję marzenie z dzieciństwa – piszę, jestem Copywriterem.

Wspieram naszych Klientów w technicznych zagadnieniach, jak strony WWW na WordPressie (specjalizuję się w DIVI (Premium WordPress Theme)), pomagam planować działania w ich biznesach online, jestem Project Managerem, kreatywną Wirtualną Asystentką i mgr. Finansów i Rachunkowości.

A prywatnie: jestem gadżeciarą i nadal mam wszystkie moje telefony komórkowe od 2004 roku. Jestem uzależniona od uczenia się. Uwielbiam morze, chipsy solone, wszystkie odcienie szarości i pudrowych róży, a najbardziej kocham rozkminy z S. i niekończące się zabawy z małą M.

 

Uwielbiam moje osiąganie, wizjonera, empatię, aktywatora i uczenie się, czyli TOP 5 talentów Gallupa, które odzwierciedla mnie w 100%.

Moje TOP 5 talentów Gallupa to: empatia, indywidualizacja, odpowiedzialność, zgodność, bezstronność. 

Joanna Dyrcz

Wirtualna Asystentka worqAssist

Cześć! 

Na co dzień większość mojej uwagi zabierają dwaj wymagający Juniorzy i jeden nieprzeciętny Senior.

Z miłości do języków obcych na studiach wybrałam germanistykę, a potem translatorykę. Angielski, hiszpański, słowacki czekają w kolejce 🙂 Obecnie zgłębiam tajniki języka polskiego — tropię błędy, sprawdzam przecinki, wyszukuję nieścisłości w tekstach, czyli zajmuję się redakcją i korektą. Poza tym na nowo odkrywam pasję do pisania. 

Dołączyłam do zespołu worqAssist blisko dwa lata temu i zadomowiłam się w nim szybko. Dzięki pomocy Agi łatwo ustaliłam, co lubię robić, w czym jestem dobra, w jakim kierunku mam się rozwijać. I choć lubię zadania związane ze sferą językową, nie stronię od innych wyzwań. Jestem otwarta na poznanie możliwości WordPressa, pociąga mnie świat InDesigna czy Canvy, sieć hashtagów potrafię rozgryźć w mig, a kolejka programów i kursów do przerobienia ciągle rośnie.

Ładuję baterie w górach i to już od lat. Na dłuższe wyprawy zabieram zawsze stos książek – a nuż mi się uda, którąś przeczytać 🙂 Uwielbiam dobre kosmetyki do włosów, a przy moich kręciołkach potrzebuję ich całkiem sporo. Nie wyobrażam sobie świata bez muzyki i bez niebieskiego koloru.

Anna Ścibor

Wirtualna Asystentka worqAssist

Cześć! 

Jestem Wirtualną Asystentką, copywriterką, freelancerką z wyboru i dramatolożką z wykształcenia. Kombinuję, jak opisać to, czym się zajmujesz w atrakcyjny dla Twoich klientów sposób. 

Moja droga zawodowa była wyboista i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Próbowałam odnaleźć swoje miejsce w różnych branżach — od kultury, poprzez turystykę, aż po księgowość.

Pracowałam w małej rodzinnej firmie i w wielkiej korporacji, w 4 krajach na 2 kontynentach. W międzyczasie nauczyłam się 4 języków, by w końcu na nowo odkryć radość i swobodę pisania w języku polskim. Wróciłam do punktu wyjścia, z wielkim bagażem doświadczeń i głową pełną pomysłów. W końcu znalazłam pracę, która daje mi możliwość nieograniczonego rozwoju i codziennie pozwala odkryć coś nowego. Dokładnie jak podróżowanie, tylko bez konieczności wychodzenia z domu 😉

Do zespołu worqAssist dorzucam wybuchową mieszankę swoich talentów: 

Zbieranie. Research to moje drugie imię, a pojęcie “wiedza bezużyteczna” dla mnie nie istnieje. Możesz mieć pewność, że zanim siądę do klawiatury, zbiorę komplet koniecznych informacji. Nie boję się niekonwencjonalnych tematów. Im bardziej egzotyczna branża, tym lepiej. Zaskocz mnie!  

Indywidualizacja. Bez trudu znajdę unikatowe cechy, które wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji.

Empatia. Pozwala mi czytać w Twoich myślach i bez najmniejszego trudu wchodzić w buty Twoich odbiorców, by poczuć, co ich uwiera.  

Strateg. Przeanalizuję alternatywne możliwości działania i potencjalne rezultaty, by znaleźć najlepszą drogę rozwoju Twojego biznesu.

Uczenie się. W biznesie online zasady gry zmieniają się w zawrotnym tempie. Dla mnie konieczność ciągłej nauki i rozwoju to sama przyjemność.

Po godzinach najchętniej wygłupiam się z moimi dziećmi, tańczę, jakby jutra nie było lub leżę w hamaku z nosem w książce i głową w chmurach.

Moje TOP 5 talentów Gallupa to: zbieranie, indywidualizacja, empatia, strateg, uczenie się.

Aleksandra Grabarczyk

Wirtualna Asystentka worqAssist

Cześć! 

Jestem wirtualną asystentką zakochaną w Canvie. Uwielbiam możliwości, jakie daje ten program i pochłania mnie tworzenie grafik do Social Mediów tak, że często zapominam, że pracuję 😉 Przygotowywanie estetycznych grafik na Ig, Fb, Insta Stories to moja supermoc! Oprócz tego, z pomocą Canvy składam e-booki i PDF’y. 

Myśl o zostaniu Wirtualną Asystentką zakiełkowała w mojej głowie podczas urlopu macierzyńskiego. Od tego czasu przeszłam wiele kursów i szkoleń. Jednocześnie próbowałam łączyć opiekę nad synkiem z pracą na etacie. Aż w końcu szczęśliwie udało mi się spotkać Agę i dołączyć do Jej teamu.

Praca w worqAssist pozwala mi na kreatywną pracę, w profesjonalnym zespole. Mentoring i pozytywna energia Agnieszki oraz wiele 💗 od zadowolonych klientów, dają mi olbrzymią motywację do działania. 

Wolny czas lubię spędzać z synkiem i mężem na wycieczkach rowerowych. Swoje baterie ładuję spacerami po lesie, tańcem ( I 💗Bachata) i krótkimi, chociaż wypadami nad Bałtyk, który kocham. Lubię uczyć się hiszpańskiego i w wolnych chwilach wracam do nauki tego języka. 

Anna Ziętara

Wirtualna Asystentka worqAssist

Cześć! 

Jestem Wirtualną Asystentką z pasją zajmującą się sztukami wizualnymi: montażem filmów, edycją zdjęć, brandingiem i strategiami marketingowymi, tworzeniem stron internetowych, projektowaniem grafiki i zarządzaniem social mediami. 

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Kulturoznawstwo, podyplomowe z zakresu Produkcji Filmowej i Telewizyjnej oraz kursy w New York Film Academy, London Film Academy i London School of Photography.

Pracowałam przy międzynarodowych projektach, jednocześnie realizując swoją pasję filmową i fotograficzną, tworząc własne projekty krótkometrażowe i fotograficzne.

Prywatnie jestem wielbicielką czarnej kawy, którą szczególnie uwielbiam pić podczas podróży w różnych zakątkach świata. W wolnych chwilach zaczytuje się w książkach, a zwłaszcza tych dotyczących rozwoju osobistego.

Na co dzień, w pracy, wykorzystuje moje Talenty Gallupa: Futuristic, Responsibility, Focus, Strategic i Relator.

Magdalena G. Mutlu

Wirtualna Asystentka worqAssist

Cześć! 

Jestem Social Media Managerem. Prowadzę konta na Instagramie dla swoich klientów. Tworzę od podstaw całą siatkę zdjęć (feed) oraz zajmuję się tworzeniem treści (content) dla klienta. Uwielbiam bawić się grafiką i pisać teksty tak by wszystko tworzyło spójną i ciekawą całość. Oraz współgrało z wizerunkiem marki. 

Współpraca z worqAssist jest stosunkowo świeża, niemniej samą Agnieszkę, szefową, śledzę w mediach społecznościowych już od jakiegoś czasu. Często uczestniczyłam w jej szkoleniach, przez co współpraca z nią wydaje mi się naturalną dla mnie drogą.

W tabeli moich wartości bardzo wysoko stawiam rozwój osobisty oraz podejmowanie nowych wyzwań. Uczenie się i wewnętrzna motywacja to dwie najważniejsze strony mojej osobowości. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia uzupełniające z Zintegrowanej Komunikacji Marketingowej (Integrated Marketing Communication, MBA) na jednym ze Stambulskich uniwersytetów. 

Jakby studiowania było to dla mnie za mało, to jeszcze swoje hobby rozwinęłam do stopnia mistrzowskiego. Pół życia trenowałam Karate-Do Shotokan, w którym po wielu latach doszłam do tzw. 'czarnego pasa’.

Obecnie żyję w dwóch miejscach naraz. I bardzo to sobie cenię. Nie jestem statystycznym polakiem i nie potrafię żyć bez książek. A jak wiadomo, od nadmiaru czytania, do chęci pisania droga jest krótka 🙂

Anna Partyka

Wirtualna Asystentka worqAssist

Cześć! 

Prywatnie moje życie skupia się na 4M – mężu Mariuszu, oraz 3 synach: Michale, Mateuszu oraz Mikołaju. Jestem Asystentką w przedsiębiorstwie handlowym, Wirtualną Asystentką w Zespole worqAssist, mgr Finansów i Rachunkowości.

Od niedawna wirtualna asysta zmienia moje życie zawodowe, a Zespół motywuje do ciągłego rozwoju i nauki. 

Gdy w kwietniu 2021 r. napisałam do CEO worqAssist Agnieszki, nie spodziewałam się, że od razu nawiążemy współpracę, a ja stanę się częścią tej wielkiej „machiny” jaką jest worqAssist. 

Uwielbiam wykonywać kolejne zadania przed czasem. Słuchać. Analizować i tworzyć wszelkiego rodzaju zestawienia. 

Uwielbiam spędzać czas z moimi 4M. Lubię zdobywać górskie szczyty, czytać papierowe książki i planować przyszłość. Gdy mój umysł potrzebuje resetu, włączam piekarnik i piekę. Cóż… każda okazja, by stworzyć nowy tort, jest dobra…a rodzina zachwycona. 

 

Moje TOP 5 talentów Gallupa  (naprawianie, zgodność, indywidualizacja, bliskość i odpowiedzialność) sprawia, że dla mnie każdy klient, każde zadanie jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

worqAssist - Agencja Wirtualnych Asystentek

Jako gallupowy “Input” mam naturalną skłonność do gromadzenia. Nie gromadzę jednak przedmiotów – pod tym względem jestem minimalistką. Zbieram za to informacje i umiejętności, skupiając się na tematach, które mnie faktycznie interesują.

Pozostałe talenty w mojej “piątce” to: wizjoner, bliskość, pryncypialność i poważanie, ale silnie odczuwam wpływ całej pierwszej dziesiątki Gallupa, a zwłaszcza aktywatora i uczenia się, które nie pozwalają mi siedzieć bezczynnie na miejscu.

Elżbieta Królicka

Wirtualna Asystentka worqAssist

Cześć! 

Jestem wirtualną asystentką i zapewniam profesjonalne wsparcie dla przedsiębiorców oraz małych zespołów w wielu aspektach związanych z prowadzeniem nowoczesnego biznesu.

Wykonuję strony internetowe w WordPress, grafiki w Canva, wspieram techniczną stronę biznesu klientów, ich social media, a także piszę i edytuję różnego rodzaju treści. I bardzo to lubię!

Przez kilkanaście lat zdobywałam doświadczenie, pracując między innymi, jako specjalistka w dużych instytucjach finansowych w Polsce. Swoje kompetencje poszerzyłam dzięki licznym kursom i szkoleniom.

Przejście na pracę zdalną rozważałam jeszcze przed pandemią. Po długich latach na etacie chciałam znaleźć zajęcie z elastycznym czasem pracy, w którym będę mogła działać na własnych warunkach i z dowolnego miejsca.

Od dłuższego czasu mieszkam w pięknej Szkocji i często podróżuję. Jako wirtualne wsparcie, głównie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, mogę z powodzeniem wspierać biznesy klientów bez ograniczeń związanych z lokalizacją.

Bardzo dużo czytam, także w innych językach, głównie angielskim i rosyjskim. Rzadziej po niemiecku, żeby go całkiem nie zapomnieć.

Prywatnie jestem mamą rezolutnego 12-latka, uwielbiam spacery i wycieczki szlakiem szkockich zamków. Często wyruszam w góry lub nad morze, nad którym mam szczęście mieszkać.

Nie lubię sal treningowych, ale codziennie ćwiczę w domu jogę. Jeśli tylko mam okazję jeżdżę na rowerze. Bardzo lubię gotować — przygotowuję i wymyślam posiłki bezmięsne od prawie 30 lat. Od dziecka kocham konie i planuję jeszcze kiedyś wrócić do regularnych jazd.

Chcesz z nami działać?