O NAS

Zespół worqAssist

Cześć!

Zapraszamy Cię do świata worqAssist.

Tutaj każdego dnia stajemy na rzęsach dla naszych klientów i podajemy pomocną dłoń innym Wirtualnym Asystentkom.

Lubimy wychodzić poza utarte schematy i przecierać nowe szlaki.

Jak to robimy?

Każda z nas po swojemu! A Ty możesz skorzystać z szerokiej gamy naszych talentów!

Poznaj Zespół worqAssist

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist

Cześć! 

Od 2018 tworzę spójną komunikację biznesów online moich klientów i pomagam Wirtualnym Asystentkom działać skutecznie, rozwijać się i pozyskiwać klientów.

Zaczynałam jako samodzielna Wirtualna Asystentka, a od 2019 roku działam razem z moim kilkuosobowym Zespołem w worqAssist.

To dla mnie pełnia szczęścia: robię to, co lubię ze zgranym zespołem, wspierając  inspirujących klientów. A zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi Wirtualnymi Asystentkami na indywidualnych konsultacjach i praktycznych szkoleniach. Moim marzeniem jest stworzenie społeczności kreatywnych i ambitnych kobiet, które wspierają się w ciągłym rozwoju. 

Wcześniej spędziłam ponad 10 lat na etacie. Pracowałam w obsłudze klienta, byłam inspektorem, wspinałam się po drabinie, żeby skoczyć z wysokiego szczebelka i zająć się milionem innych rzeczy. Lubię zmiany, uczyć się nowości i działać z projektami, w które wierzę.

Każdego dnia w mojej pracy realizuję marzenie z dzieciństwa – piszę, jestem Copywriterem.

Wspieram naszych Klientów w technicznych zagadnieniach, jak strony WWW na WordPressie (specjalizuję się w DIVI (Premium WordPress Theme)), pomagam planować działania w ich biznesach online, jestem Project Managerem, kreatywną Wirtualną Asystentką i mgr. Finansów i Rachunkowości.

A prywatnie: jestem gadżeciarą i nadal mam wszystkie moje telefony komórkowe od 2004 roku. Jestem uzależniona od uczenia się. Uwielbiam morze, chipsy solone, wszystkie odcienie szarości i pudrowych róży, a najbardziej kocham rozkminy z S. i niekończące się zabawy z małą M.

 

Uwielbiam moje osiąganie, wizjonera, empatię, aktywatora i uczenie się, czyli TOP 5 talentów Gallupa, które odzwierciedla mnie w 100%.

Chcesz z nami działać?