Wkrótce koniec roku kalendarzowego, ale przed nim czekają nas święta Bożego Narodzenia. Wiele osób czeka także na czas poprzedzający ten okres, czy po prostu na grudzień. To czas nie tylko spotkań, ale także czas przygotowań na coś nowego. Nowy Rok i czas, gdy podejmujemy decyzje o zmianach, np. pracy.

Zobacz film lub czytaj poniżej:

W każdy poniedziałek, a dokładnie przez 14 kolejnych poniedziałków o 18:00 czasu polskiego, na kanale worqAssist na YouTube pojawią się nowe odcinki. 

Ten odcinek jest dla Ciebie idealny, gdy chcesz zostać Wirtualną Asystentką.

Biznes online z innej strony

Biznes online możesz robić, nie tylko sprzedając produkty cyfrowe czy fizyczne, ale także możesz prowadzić swoją działalność polegającą na wspieraniu innych biznesów. Możesz zostać Wirtualną Asystentką. 

To zawód, praca, która jest bardzo rozwijająca, kreatywna. Możesz w niej spróbować wielu nowych rzeczy i znaleźć coś, co bardzo lubisz robić, a jednocześnie na tym dobrze zarobisz. 

Miałam kiedyś klientkę, która prowadziła niewielki biznes online. Ciągle jednak coś zmieniła, szukała co rusz swojej nowej grupy docelowej, testowała wiele pomysłów, narzędzi. Realizowała kurs za kursem i rok temu trafiła przypadkiem na pierwszą edycję Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki”, który organizuję w worqAssist. 

Zapisała się z ciekawości. A końcem grudnia, gdy akcja się skończyła, dostałam od niej maila: „wiem, co chcę robić w moim biznesie. Chcę być Wirtualną Asystentką!”

Ta osoba ma duże umiejętności i cieszy ją najbardziej proces przygotowania i wdrażania w życie rozmaitych działań.

Jeśli także wciąż szukasz, co możesz robić online, a wiele rzeczy już umiesz, to ta praca może być dla Ciebie.

Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki w worqAssist

Zapraszam Cię do dołączenia do „Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki”! 

Jest to zupełnie bezpłatna akcja, w której dostajesz codziennie od 1 do 24 grudnia na swojego maila, wiadomość z tematem danego dnia, wypchanego po brzegi wiedzą, praktycznymi tipami, life hackami oraz ciekawostkami przydatnymi w pracy Wirtualnej Asystentki. 

Jeśli obawiasz się, że w ferworze przygotowań do Świąt nie znajdziesz czasu na czytanie maili – żaden problem! W treści każdej wiadomości znajdziesz również nagranie audio, dzięki czemu będziesz mogła wygodnie odsłuchać dany temat.

Link do zapisu do „Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki” jest w opisie tego wideo. Dołącz do grona Uczestników już teraz!  Za darmo.

Dla kogo jest kalendarz adwentowy Wirtualnej Asystentki?

Tworzę go dla Ciebie, jeśli Jesteś:

 • głodna wiedzy i dopiero myślisz o tym, aby spróbować swoich sił, jako Wirtualna Asystentka,
 • lub jeśli Jesteś Wirtualną Asystentką i stawiasz swoje pierwsze kroki w tym biznesie,
 • a także dla Ciebie, jeśli już Jesteś doświadczoną Wirtualną Asystentką, która prężnie działa na rynku.

  W 2022 roku prowadzę już drugą edycję Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki, a czekają w niej na Ciebie także niespodzianki przygotowane przez Partnerów  Akcji!

  Kim są Partnerzy tegorocznej edycji Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki?

  Są to genialne osoby i biznesy, od których każdy, kto działa w biznesie online, może wiele się nauczyć i docierać do swojego celu znacznie szybciej i prościej.

  Dokładną listę wszystkich Partnerów znajdziesz na stronie zapisu do akcji, a link do niej jest w opisie tego wideo.

  Każdy nasz Partner przygotował dla Ciebie coś extra! Od 1 do 27 grudnia możesz wykorzystać dedykowany kod rabatowy na Ich produkty, a w niektórych przypadkach skorzystać z Ich usług zupełnie za darmo! 

  Aby poznać szczegóły wystarczy, że zapiszesz się na akcję. Link jest w opisie tego filmu.

  Szczegóły oraz tematy każdego z 24 maili poznasz dopiero w danym dniu, w którym go wyśle. Dlatego że to przecież Kalendarz Adwentowy i każde jego mailowe okienko aż do dnia otwarcia pozostaje tajemnicą.

  Darmowe spotkanie online dla Wirtualnych Asystentek

  Dodatkowo zapraszam Cię w trakcie Kalendarza Adwentowego dla Wirtualnej Asystentki 2022’ na darmowe spotkanie online „Wigilie Wirtualnych Asystentek”. 

  Odbędzie się ono 20 grudnia o 11:00. Jest jednak limit miejsc: 100. Dlatego od razu, jak dołączysz do Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki w tej edycji, to zerkaj w swojego maila i zajmij swoje miejsce!

  W trakcie tego spotkania będzie pewien bonusowy temat, o którym opowiem na wstępie spotkania, przez ok. 10 min. A całe spotkanie potrwa między 1 a 1,5 godziny.

  Dołącz do Kalendarza Adwentowego Wirtualnych Asystentek! Połącz radość z odliczania kolejnych dni do Świąt, z własnym rozwojem zawodowym!

  AUTORKA WPISU

  Aga Pojda worqAssist

  Agnieszka Pojda

  CEO worqAssist

  Wirtualna Asystentka

  Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu!


  Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.

  Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
  Dołącz do worqAssist na instagramie i facebooku – zyskasz porcję nowej wiedzy.

  Sprawdź więcej na blogu:

  Dołącz do newslettera

  WeeklyAssist – Twoje źródło newesów z binzesu online worqAssist

  Marketing Permissions

  Prawie się udało! Sprawdź maila i potwierdź dołączenie do WeeklyAssist.