Przyszedł czas na realizację planów na 2022 r. Otwieram drzwi do pierwszego Mastermindu z warsztatem dla Wirtualnych Asystentek w worqAssist. Co to jest? Jak będzie wyglądał? Czytaj dalej, a wszystko Ci wyjaśnię.

Zacznę od tego, skąd wzięła się idea Mastermindu?

Postanowiłam pomóc Wirtualnym Asystentkom w rozwoju, oraz w nawiązaniu kontaktu z innymi Asystentkami. Samodzielne WA, niestety bardzo często, nie mają wsparcia w razie „w”. Choroba czy inne zdarzenie losowe mogą sprawić, że zostaną na lodzie, z niezrealizowanymi zadaniami i problemami. 

A wystarczy „dogadać” się z inną WA, że w takiej sytuacji ona wskoczy w nasze zadania. I analogicznie my, dokończymy zadania dla jej klientów. 

Miałam taką zaprzyjaźnioną Wirtualną Asystentkę. Miałyśmy podpisaną umowę, ustaloną stawkę itp. Mam nadzieję, że kameralność grup (tylko 6 osób) oraz dedykowana grupa na Facebooku, sprawią, że podczas Mastermindu, jej uczestnikom, uda się nawiązać właśnie takie współprace.  

W jakiej formie będzie przebiegał Mastermind z warsztatem?

Będzie to 6 dwugodzinnych spotkań online, w 4 grupach. Dwie grupy początkujące i dwie zaawansowane. 

Zapisani uczestnicy, chwilę przed spotkaniem otrzymają link do Google Meet. Każde spotkanie, będzie składało się z 4 części:

  • pierwsza część około 15-30 minut, to warsztat. Po krotce przybliżę Ci praktyczne aspekty omawianego zagadnienia i otrzymasz karty pracy.
  • Następnie, oddam głos w ręce uczestników. Każdy będzie miał do dyspozycji 10 minut. Jest to najważniejsza część Mastermindu, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu, gdzie będę chciała poznać oczekiwania uczestników. 
  • W kolejnej (15 min), podsumujemy sobie wnioski i spostrzeżenia, które pojawią się na szkoleniu, by na końcu…
  • … odpowiedzieć sobie jeszcze na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości.

Jakie tematy będą poruszone?

Po pierwsze oferta. Pomogę Ci ustalić, w czym jesteś dobra? Co powinno znaleźć się w Twojej ofercie, a co nie powinno? 

Porozmawiamy też o pieniądzach. Temat stawek, to temat rzeka, ale z drugiej strony temat, który przysparza wielu problemów. I nie dotyczy to tylko początkujących Wirtualnych Asystentek, ale też tych już działających. 

Podczas warsztatów nie może też zabraknąć tematu Marki i strony www. To ważne, aby mieć swoje miejsce w sieci. 

Omówimy także kwestie formalne, związane z Twoją pracą: umowy, rozliczanie czasu pracy itp. 

Podczas 5 spotkania, poruszymy sposoby komunikacji z klientem — bo dobra komunikacja to podstawa. 

Chcę, aby Mastermind odpowiadał na realne potrzeby uczestników, dlatego temat ostatniego, 6 spotkania oddam w ich ręce. Skupimy się na temacie, który będzie ważny dla danej grupy.

Jak się zapisać? Czy są bonusy?

Oczywiście, że są! 

Zapisu na Mastermind z warsztatem dla Wirtualnych Asystentek, możesz dokonać TUTAJ

W każdej z 4 grup jest miejsce dla maksymalnie 6 osób. Zatem limit miejsc jest mocno ograniczony

Podczas wyboru grupy (zaawansowana / podstawowa), masz możliwość wyboru dnia warsztatów — wtorek lub sobota. Jeśli sobota jest dniem, kiedy masz więcej czasu, to nie zwlekaj z zapisem, bo jak to mówią — kto pierwszy ten lepszy. Jest jeszcze jedna zaleta szybkiej decyzji. 

Cena do 31.01.2022 r. jest najniższa, a zdecydowani oszczędzają

 

Jak się zapisać? Czy są bonusy?

Ale to jeszcze nie wszystko. Raz w tygodniu, oprócz 6 spotkań warsztatowych, spotkamy się także na Godzinie Produktywności WA. Dodatkowo, przy zakupie otrzymasz ode mnie GRATIS, pakiet moich flagowych szkoleń dotyczących prowadzenia Fanpage’a oraz Instagrama klienta. I na koniec dodatkowe zniżki – 20% na konsultacje, 50% na mini kurs DIVI (premiera w kwietniu) oraz rabat 15% na kurs WordPress i WooCommerce u Oli Gościniak.

Więc jeśli chcesz zacząć działać jako Wirtualna Asystentka, to dołącz do Mastermindu i wejdź z przytupem na rynek Wirtualnych Asystentek. A jeśli już działasz, to pomogę Ci wejść na wyższy poziom i zostać PRO.

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie Mastermindu, czy ogólnie Wirtualnej Asysty, to możesz umówić się ze mną, na darmowe 5-minutowe spotkanie. Rozwieję Twoje wątpliwości. Wskocz TUTAJ i wybierz termin.

 

Mam nadzieję, że do zobaczenia podczas warsztatu!

AUTORKA WPISU

Aga Pojda worqAssist CEO

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist, Wirtualna Asystentka, Copywriter

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu!


Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.

Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
Dołącz do worqAssist na instagramie i facebooku – zyskasz porcję nowej wiedzy.