Cześć! Jestem Agnieszka Pojda z worqAssist.

Mam milion pomysłów na minutę i lubię je wplatać w strategie biznesów moich klientów. A także w moją! Stąd właśnie te pomysł na vloga.

Nie lubię tylko mówić, dlatego działam i już teraz zapraszam Cię na biznes-vloga. 

Zobacz film lub czytaj poniżej:

W każdy poniedziałek, a dokładnie przez 14 kolejnych poniedziałków o 18:00 czasu polskiego, na kanale worqAssist na YouTube pojawią się nowe odcinki. 

W pierwszym sezonie zobaczysz zatem 14 odcinków, a w nich będę opowiadać o biznesie online:

  • jego prowadzeniu, 
  • kampaniach sprzedażowych, jakie możesz realizować,
  • oraz o pracy Wirtualnej Asystentki. 

Na początek o pracy jako Wirtualna Asystentka skupię się najbardziej. I ten odcinek może być interesujący dla Ciebie, jeśli chcesz zostać Wirtualną Asystentką oraz jeśli potrzebujesz wsparcia w swoim biznesie. A takie może ci dać właśnie Wirtualna Asystentka.

A teraz, nie przedłużam. Zaczynamy!

Kim jest Wirtualna Asystentka?

Wirtualna Asystentka dla Przedsiębiorcy to Pracownik idealny, zawsze do dyspozycji. Zatrudniając Wirtualną Asystentkę, możesz zapomnieć, co to oznacza dodatkowe koszty posiadania pracownika, takie jak np. odprowadzanie składek na ubezpieczenia społeczne. W większości Wirtualne Asystentki prowadzą własną działalność gospodarczą i wtedy współpracujecie na zasadach B2B.

Wirtualna Asystentka jest w pełni zdalną pomocą dla Każdego, kto prowadzi biznes. Jest to rodzaj Pracownika, z którym nie wiążą się żadne extra koszty. Jako pracodawca, współpracujesz z Wirtualną Asystentką, nie zatrudniasz jej na umowę o pracę, jak już wcześniej mówiłam.

Dla freelancerów: Wirtualna Asystentka zapewnia realizację zadań, które pochłaniają zbyt wiele ich czasu. Choć jestem bardziej skłonna stwierdzić, że Wirtualna Asystentka jest furtką, która ułatwi Ci zrealizowanie większej liczby projektów w tym samym czasie! 

Jest to idealne rozwiązanie dla Blogerów czy YouTuberów. 

Taka Asystentka przydaje się im w sytuacjach, gdy w jednym czasie mają na głowie kilka współprac i projektów, związanych z ich obecnością w internecie.

Wirtualna Asystentka może pomóc Ci wprowadzić i realizować wiele z działań w Twoim biznesie, na których może jeszcze nie do końca się znasz.

Jak zatrudnić Wirtualną Asystentką?

Masz 2 opcje:

  1. możesz iść w kierunku pracy z indywidualną samodzielną WA,
  2. lub agencją Wirtualnych Asystentek.

Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. 

Samodzielna Wirtualna Asystentka może być Twoim wsparciem na wyłączność

Praca na wyłączność to super rozwiązanie, mimo że droższe dla przedsiębiorcy, a korzystniejsze dla Wirtualnej Asystentki. 

Samodzielne Wirtualne Asystentki zazwyczaj specjalizują się w jednym lub kilku tematach, w których mogą Ci pomóc. 

Agencja Wirtualnych Asystentek to zespół specjalistek

Na przykładzie worqAssist: 

  • z każdym naszym klientem pracuje mini zespół 3-4 osób z menedżerką zespołu na czele,
  • jesteśmy w stanie, jako zespół, wspierać w bardzo szerokim zakresie naszych klientów,
  • wspólnie mamy więcej skilli i idealnie się uzupełniamy,
  • realizując cały wachlarz zadań dla naszych klientów. 

Jak zostać Wirtualną Asystentką?

To pytanie często do mnie wraca. Praca Wirtualnej Asystentki jest genialna, kreatywna, rozwijająca. Będąc Wirtualną Asystentką, wspierasz wiele biznesów online, czy stacjonarnych.

Wirtualną Asystentką możesz być z konkretną specjalizacją, np. realizować projekty i wdrażać strony internetowe oparte o WordPress. Możesz także zająć się Copywritingiem i pisać urzekające teksty dla swoich klientów. Możesz także pracować w agencji Wirtualnych Asystentek i razem z całym zespołem specjalistek wspierać klientów.

Opcji jest mnóstwo. Możesz także znać się na kilku dziedzinach i wspierać swoich klientów w wielu rodzajach zadań.

Czy chcesz zostać Wirtualną Asystentką? 

Jeśli myślisz o tym zawodzie, zapraszam Cię do warsztatu „Profesjonalna Wirtualna Asystentka”.

Od 1 do 13 września 2022 roku możesz dołączyć do 1 z 3 dostępnych pakietów i zacząć się rozwijać, jako wirtualna asystentka. 

W ramach kursu, który nazywam warsztatem, a nie typowym kursem, bo jestem przede wszystkim praktykiem i właśnie jej uczę, dostajesz dostęp do kilku modułów. Każdy z nich zawiera lekcje, w których omawiam najważniejsze aspekty pracy Wirtualnej Asystentki. 

W każdym pakiecie dostajesz na start umowę o współpracy z klientem. Sporządzoną przez prawnika wraz z jego komentarzem. 

To pozwoli Ci już w trakcie przerabiania warsztatu zacząć aktywnie szukać pierwszych klientów. Dostajesz także dostęp do 3 szkoleń z prowadzenia Instagrama klienta, jego Fanpage’a i oraz grup na Facebooku.

Dodatkowo w ramach pakietów Premium i VIP dostajesz dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku, w której spotkamy się na 4 webinarach na żywo. W trakcie kursu odbędą się także dodatkowe webinary z partnerami kursu.

Partnerem kursu jest m.in. Ola Gościniak z bloga Jestem Interaktywna, która uczy WordPresa, Ewa Szczepaniak z Tekstowni.pl oraz inni.

W największym pakiecie VIP, z którego w tej edycji warsztatu mogą skorzystać tylko 2 osoby, zatrudniam Cię w worqAssist na 20 roboczogodzin.

W tym czasie pokażę Ci, jak realizować konkretne zadania dla klientów i sama zostanę Twoim pierwszym klientem. 

Cena pakietu VIP jest wysoko i nie ukrywam, że celowo. Zależy mi, aby przekazać moje know-how z pracy dla klientów jako Wirtualna Asystentka, osobom zdecydowanym. Osobom, które chcą naprawdę być  Wirtualną Asystentką.

Natomiast pakiet Standard ma w porównaniu z innymi podobnymi kursami na rynku, celowo niską cenę. Bo chcę dać szansę każdemu, kto chce nauczyć się czegoś nowego i zmienić pracę. 

Wiem doskonale, że są takie momenty w życiu, że bardzo takiej zmiany potrzebujemy. Dlatego bariera wejścia do kursu pod kątem finansowym jest tutaj naprawdę niska. 

Szczegóły warsztatu oraz swoje miejsce zajmiesz w kursie TUTAJ.

AUTORKA WPISU

Aga Pojda worqAssist

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist

Wirtualna Asystentka

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu!


Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.

Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
Dołącz do worqAssist na instagramie i facebooku – zyskasz porcję nowej wiedzy.

Sprawdź więcej na blogu:

Modelowanie procesów biznesowych

Modelowanie procesów biznesowych

Ten artykuł jest recenzją książki „Modelowanie procesów biznesowych BPMN 2.0 od podstaw” Zbigniewa Misiaka*. Właśnie tę pozycję dostałam do recenzji od Wydawnictwa Helion i oto ona. Słowa wprowadzenia do modelowania procesów biznesowych Zastanawiałaś się kiedyś, jak...

Dołącz do newslettera