“No ale co Ty właściwie robisz?”. Chyba nie ma Wirtualnej Asystentki, która nie spotkałaby się z tego typu pytaniem. A odpowiedź wbrew pozorom nie jest taka prosta. Lista zadań, które ogarniamy każdego dnia, jest tak długa i różnorodna, że trudno zmieścić ją w jednym zdaniu. Dlatego piszę cały artykuł! Pozwolę Ci zajrzeć przez dziurkę naszych wirtualnych drzwi i zobaczyć, jak nasz zespół wspierał Olę Gościniak w realizacji jej najnowszego projektu!

 

Od pomysłu do produktu

Ola znowu wpadła na genialny pomysł! I jak to u niej bywa, na pomyśle się nie skończyło! Zaraz po nim pojawił się plan, potem kilka miesięcy intensywnej pracy i „Książkoplaner – Rok w biznesie online”  jest już gotowy! Już  trafił do rąk szczęśliwców, którzy skorzystali z oferty fundatorskiej i przedsprzedaży. My też go mamy! Wreszcie możemy wziąć  go do rąk i poczuć zapach świeżo zadrukowanych kartek! Zostawiłyśmy kawał serca na każdej jego stronie. Miałyśmy okazję towarzyszyć Oli na każdym etapie tego przedsięwzięcia. Od pomysłu, poprzez realizację i promocję, aż do wielkiego finału, czyli sprzedaży. 

Wszystkie ręce na pokład

Ola, podobnie jak my, jest fanką pracy zespołowej. Potrafi nadać rytm działaniom sztabu ludzi, rozdzielać zadania i koordynować cały projekt. A co najważniejsze idzie jak burza, realizując kolejne etapy w zawrotnym tempie. I choć na zewnątrz wszystko może się wydawać łatwe i przyjemne, to za kulisami praca wre. Niekończące się burze mózgów, szkielet Książkoplannera mozolnie wypełniany merytoryczną treścią i praktycznymi wskazówkami, teksty poprawiane bez końca i polerowane na błysk. A to dopiero początek. Potem przyszedł czas na przygotowanie oferty fundatorskiej i realizację planu promocji. Wymagało to stworzenia miliona grafik, zmontowania wielu godzin materiałów wideo, napisania setek maili i postów. A do tego jeszcze podcasty, artykuły, spotkania z ekspertami. Pracy starczyło dla Oli, jej zespołu i każdej z nas. Aga dorzuciła tysiące pomysłów, ogrom wiedzy i lata doświadczenia w biznesie online, Asia tropiła błędy językowe i cierpliwie szlifowała teksty, Ola tworzyła grafiki, spójne z layoutem Książkoplanera, Ania wytrwale montowała filmy, a ja ubierałam wiedzę i pomysły Oli w barwne metafory.    

 

Jak OIa to robi?

Jeśli jesteś częścią Interaktywnej społeczności, to pewnie podobnie jak ja zadajesz sobie pytanie: “jak OLA to robi?” Skąd bierze te wszystkie pomysły i odwagę do ich realizacji? Jak to możliwe, że wszystko jej się udaje? A może nie wszystko? I najważniejsze, jakim cudem znajduje na to wszystko czas?! W Książkoplanerze Ola uchyla rąbka tajemnicy. A w zasadzie to bezwstydnie pokazuje swój cały warsztat pracy i bez obciachu dzieli się swoimi doświadczeniami. Wszystko po to, żebyś w tym wszystkim nie była sama! Doskonale wie, że samotna żegluga to żaden fun, dlatego będzie Twoim wiernym towarzyszem przez cały rok! 

Biznes online bez ściemy

W Książkoplanerze najbardziej podoba mi się szczerość Oli. Nawet nie próbuje ściemniać, że prowadzenie własnej firmy to bułka z masłem. Pokazuje drogę do dochodowego biznesu online, ale nie w 5 prostych krokach, tylko w 365  i to wcale nie łatwych! Bo tylko dzięki systematycznej pracy możemy ogarnąć wszystkie aspekty biznesu online i osiągnąć realny sukces. Tego niestety nie da zrobić się w dwa dni! 

 

Pracuj z przyjemnością

Spokojnie! Cała ta praca wcale nie musi być nudna! Razem z Olą stawałyśmy na rzęsach, żeby przekazać Ci całą tę wiedzę w lekkiej i zabawnej formie. Żeby praca z  Książkoplanerem nie była kolejnym przykrym obowiązkiem, ale prawdziwą przyjemnością. Mamy nadzieję, że nieraz uśmiechniesz się pod nosem przy jego lekturze, a może nawet parskniesz śmiechem na cały głos. My w każdym razie nieźle się ubawiłyśmy, wymyślając obrazowe metafory, które zapadną Ci w pamięć i uruchomią Twoją wyobraźnię. W końcu prowadzenie biznesu powinno przynosić nam radość, a nie być źródłem ciągłej udręki!  

 

Naprawdę popłynęłyśmy z kreatywnością. Głowy nam parowały, coraz bardziej szalone pomysły wylewały się uszami, a palce tańczyły po klawiaturze w rytm gorącej samby. Pod koniec tego twórczego maratonu nasze mózgi synchronizowały się do tego stopnia, że ja i Ola, niezależnie od siebie, wpadłyśmy na pomysł, żeby porównać wyzwania do zupy pomidorowej! Przecież to takie oczywiste, prawda? Jeśli jednak nie do końca wiesz, co łączy organizowanie wyzwań z gotowaniem pomidorówki, to zgarnij Książkoplanner i daj się porwać interaktywnej przygodzie!  

 

Czy warto było szaleć tak?

No jasne! Oferta fundatorska przekroczyła wszelkie możliwe progi i nasze najśmielsze oczekiwania. A Książkoplaner zbiera niesamowicie pozytywne recenzje! Na naszych oczach abstrakcyjny i odjechany pomysł zamienił się w narzędzie, które może odmienić życie tysiąca kobiet. Pomoże im działać online, rozwijać się i spełniać marzenie o własnym, dochodowym biznesie! To była dla nas niezwykle cenna lekcja, jak wprowadzać pomysły w życie! Nawet te nowatorskie i kosztowne! 

Czy masz swój egzemplarz? Książkoplaner możesz teraz zamówić z darmową dostawą, wykorzystując kod rabatowy „AP”. Zamówisz go TUTAJ.

 

AUTORKA WPISU

Aga Pojda worqAssist CEO

Anna Ścibor

Wirtualna Asystentka worqAssist

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu!


Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.

Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
Dołącz do worqAssist na instagramie i facebooku – zyskasz porcję nowej wiedzy.