W życiu każdego dobrze rozwijającego się biznesu przychodzi taki moment, kiedy będziemy potrzebować pomocy. Jak poznać kiedy nadszedł właśnie ten czas? 

Twój biznes wystrzelił w kosmos 🚀?

✅ Lista zadań do wykonania urosła do niebotycznych rozmiarów?

✅ Lista nowych narzędzi, które potrzebujesz w swoim biznesie, jest coraz dłuższa?

✅ Jesteś wykończona, nie masz czasu na odpoczynek 🚨, lub po prostu…

✅ Chcesz rozwijać biznes, ale nie masz ochoty na naukę kolejnego programu?

 

Jeżeli, na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to jest prawdopodobnie ten moment, kiedy potrzebujesz pomocy.

Jako właściciel biznesu online, nie musisz znać się na wszystkim. Nie musisz tracić czasu na doczytywanie, samodzielne szukanie informacji jak co działa itd. Możesz po prostu zatrudnić Wirtualną Asystentkę.

Możesz zatrudnić kilka Wirtualnych Asystentek

Każda z nich będzie specjalistką z danej dziedziny. Jedna —  mocna w copywritingu —  będzie tworzyć treści na Twoje Social Media, opisy produktów itd. Druga z kolei, może ogarnąć kwestie techniczne np. programy do mailingu, obsługiwać stronę internetową itd.

W takim układzie Wirtualne Asystentki będą się uzupełniać, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwoju swojej firmy, tworzeniu nowych produktów, czy po prostu odpocząć i spędzić czas z rodziną. 

Jeżeli jesteś Wirtualną Asystentką, to również możesz skorzystać z pomocy innej WA. Jeśli np. znasz MailerLite i ActivCampaigne, Twój klient potrzebuje pomocy z jeszcze innym systemem, a Ty nie masz przestrzeni do nauki kolejnego, to możesz poddelegować takie zadanie. Wykupić godzinę konsultacji u specjalistki z danej dziedziny i poprosić, o wytłumaczenie bądź nagranie tutorialu.

Jako klienci, ale także WA nie powinniśmy uginać się pod presją, aby znać się na wszystkim i wszystko robić samemu. Tak się nie da.

Są Wirtualne Asystentki specjalistki w danych dziedzinach. Warto wykorzystać ich wiedzę i potencjał, by zaoszczędzić swój czas, i móc wykorzystać go na innym polu. 

Jak szybko sprawdzić, czy to już czas w twoim biznesie na znalezienie Wirtualnej Asystentki?

Jest na to sposób! Rozwiąż TEN bezpłatny quiz i dowiedz się, czy to już ten moment na pomoc i wsparcie dla Twojego biznesu online.

Uzupełniając ten quiz, będziesz mieć także obraz tego, w których obszarach potrzebujesz wsparcia. 

SZKOLENIE Newsletter w MailerLite krok po kroku worqassist

A jeżeli masz pytania, w czym Wirtualna Asystentka może Ci jeszcze pomóc, zapraszam do kontaktu na kontakt@worqassist.com.

AUTORKA WPISU

Aga Pojda worqAssist

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist

Wirtualna Asystentka

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu!


Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.

Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
Dołącz do worqAssist na instagramie i facebooku – zyskasz porcję nowej wiedzy.

Sprawdź więcej na blogu:

Dołącz do newslettera

WeeklyAssist – Twoje źródło newesów z binzesu online worqAssist
.
WeeklyAssist – Twoje źródło newesów z binzesu online worqAssist

Marketing Permissions

Prawie się udało! Sprawdź maila i potwierdź dołączenie do WeeklyAssist.