Prowadzisz biznes online? Poznaj 5 aplikacji, które ułatwią Twoją pracę. 

Aplikacje w zestawieniu wybrałam na podstawie tego, które najczęściej otwieram w moim telefonie. Wykorzystuję je w realizacji zadań dla klientów oraz własnych działań w firmie.

Asana

To moje centrum dowodzenia światem. Każdy projekt, który przygotowuję, zaczyna się właśnie tutaj. 

Asana jest do Twojej dyspozycji w wersji podstawowej, która jest darmowa i płatnej z wieloma rozszerzeniami. W ramach opcji bezpłatnej masz dostęp do zarządzania zespołem do 15 osób, a to wszystko bez limitów na liczbę prowadzonych projektów, zadań i konwersacji.

Interfejs aplikacji występuje tylko w języku angielskim. Z pozoru może wydawać się to problematyczne, ale wykorzystaj to! Masz okazję nauczenia się kilku nowych słów;)

Dostęp do Asany możesz mieć z dowolnego urządzenia za pomocą aplikacji oraz on-line z poziomu przeglądarki.

Asana jest dostępna w przeglądarce oraz jako aplikacja na telefon. Działa zarówno w systemie iOS (do pobrania tutaj) jak i Android (tutaj).

Hubstaff

To aplikacja mierząca czas pracy. Jej wersja mobilna przydaje się idealnie, gdy pracuję na Instagramie lub w biegu muszę szybko zajrzeć w projekty klientów. To dzięki niej, żadna moja sekunda spędzona na pracy nie ucieka w kosmos.

Aplikację pobierzesz na swój telefon z systemem iOS (o tutaj) oraz Android (tutaj).

Jesteś zainteresowana korzystaniem z Hubstaff w wersji płatnej

Skorzystaj z rabatu -10%! Przejdź TUTAJ, załóż konto i korzystaj taniej z pełnej funkcjonalności aplikacji.

Bussines Suite

Na pierwszy rzut oka nazwa tej aplikacji niewiele mówi. Jej twórcy niedawno zmienili nazwę, a jest to nasz dobrze znany Menadżer Stron od Facebooka. 

W tej aplikacji znajdziesz nie tylko wiadomości od fanów na Fanpage’u, ale też sprawdzisz ostatnie aktywności związane z daną stroną, zaplanowane posty i inne.

Aplikację Bussines Suite na iOS pobierzesz tutaj, a wersję na Androida tutaj.

Instagram

Tej aplikacji chyba nie muszę w żaden sposób reklamować 😉

W swoich telefonach ma ją duża część ludzi na całym świecie.

Codziennie w mojej pracy publikuję posty oraz przygotowuję relacje dla moich klientów. I, mimo że używam do przygotowania grafik Photoshopa i innych narzędzi, to jednak na samym Instagramie kończę wiele z nich (nie mam tylko na myśli samej publikacji, a przygotowanie do publikacji).

Gdy jeszcze nie masz tej aplikacji, Instagram w wersji na iOS znajdziesz tutaj, a tutaj na Android. 

Dokumenty Google

Dokumenty Google to dla mnie aplikacja numer 1. To nie tylko idealna wersja notatnika na milion pomysłów, ale także miejsce kooperacji w wielu tekstowych projektach.

Pracujesz w niej w wersji mobilnej, po czym siadasz przy komputerze i kontynuujesz swoją pracę. Nie musisz przyklejać, kopiować, przenosić tekstu. On jest dostępny w jednym miejscu na wielu urządzeniach. 

W aplikacji możesz pracować także w trybie offline. Po ponownym połączeniu się z internetem treść zaktualizuje się automatycznie. 

Dokumenty Google pobierzesz na iOS tutaj, a tutaj na Andorid.

Asana, Hubstaff, Bussines Suite, Instagram i Dokumenty Google to 5 aplikacji, które otwieram najczęściej w telefonie. Ułatwiają moją pracę na każdym kroku.

Korzystasz już z nich w swoim smartphonie?

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu!


Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.

Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
Dołącz do mnie na instagramie i facebooku – zyskasz porcję nowej wiedzy.

WeeklyAssist – Twoje źródło newesów z binzesu online worqAssist

Marketing Permissions

Prawie się udało! Sprawdź maila i potwierdź dołączenie do WeeklyAssist.