Rok 2021 powoli dobiega końca. To był intensywny czas w worqAssist. Zadań dla klientów i samych klientów było tak wiele, że w efekcie nasz zespół musiał się powiększyć. Już nie 2, nie 5, a 12 Wirtualnych Asystentek jest na pokładzie

Czyż to nie wspaniałe? A jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa w tym temacie.

Zrealizowane marzenie…

Dzięki delegowaniu zadań i wsparciu mojego Zespołu, w końcu udało mi się zrealizować jedno z moich świątecznych marzeń. Stworzyłam Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki.  Czy wspominałam już, że kocham Święta?

W 24 (czasami baaardzo obszernych) mailach, zawarłam całą swoją wiedzę i doświadczenie jako Wirtualna Asystentka. Opisałam różne aspekty tej pracy i sposoby na rozwój. Zaprosiłam też cudowne Gościny, które również wniosły wiele konkretów do Kalendarza. I to wszystko za…free.

Mamy sukces!

Do Kalendarza zapisało się przeszło 440 osób! Na początku akcji nawet nie przypuszczałam, że ta liczba może osiągnąć taki poziom! WOW! Do tej pory jestem w szoku.

Dzięki wiadomościom od Was wiem, że kalendarz jest pozytywnie odbierany zarówno przez początkujące jak i zaawansowane WA. Podoba Wam się i skorzystacie z tej wiedzy. I o to właśnie mi chodziło.

A jeśli jeszcze nie zapisałaś się do Kalendarza, gdzieś Ci to umknęło i chciałabyś odebrać kolejne maile, to jest jeszcze taka możliwość do 24 grudnia. Dołącz TUTAJ. Na koniec zostawiłam najciekawsze tematy, ale więcej już nie zdradzę…

Jak Kalendarz to Wigilia…

Zapraszam Cię także na Wigilię Wirtualnych Asystentek. 21.12.2021 o godz. 11:00 spotkajmy się na żywo i porozmawiamy. UWAGA — liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj zbyt długo z decyzją! 

A link do spotkania otrzymasz po zapisaniu się do Kalendarza Adwentowego i wyrażeniu chęci udziału w Wigilii. Zrobisz to TUTAJ.

Nowy Rok — nowe plany

Jeśli otrzymujesz ode mnie maile z Kalendarza, to zapewne już wiesz o moim nowym pomyśle — Mastermind dla Wirtualnych Asystentek. Wiem, że możemy współpracować ze sobą i się rozwijać. Właśnie dlatego już w styczniu 2022 roku ruszą nabory. I spokojnie – nie będzie tam żadnego kanibalizmu, a formuła współpracy i wzajemnej pomocy. Bo tak się serio da! Sprawdziłam to.

Jeśli jesteś zainteresowana, to zapraszam Cię  TUTAJ. Zapis na listę do niczego Cię nie zobowiązuje, ale gdy tylko będę już znała szczegóły, to pierwsza się o nich dowiesz.

Jak widzisz mam głowę pełną pomysłów i planów. WorqAssist cały czas się rozwija, a tym samym mam więcej przestrzeni na ich realizację. W 2022 nie zwalniam tempa. Wręcz przeciwnie, jeszcze je podkręcimy, więc do zobaczenia w 2022 r. 

A jeśli jakieś pytanie odnośnie Wirtualnej Asysty nie daje Ci spokoju, to pisz śmiało na kontakt@worqassist.com. Chętnie na niej odpowiem, a Ty wejdziesz w Nowy Rok ze wszystkimi odpowiedziami. 

Wolisz oglądać i słuchać? Zobacz nagranie poniżej!

 

AUTORKA WPISU

Aga Pojda worqAssist CEO

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist, Wirtualna Asystentka, Copywriter

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu!


Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.

Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
Dołącz do worqAssist na instagramie i facebooku – zyskasz porcję nowej wiedzy.