Poznajmy się!

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist

Jestem kreatywną Wirtualną Asystentką i pomagam małym biznesom, tworzyć duże treści.

Działam głównie w obszarze Social Mediów, tworząc content (treść i grafiki) oraz wewnątrz biznesów, gdzie pomagam tworzyć e-booki, kursy on-line, newslettery i wiele innych.

A to wszystko robię zdalnie z serca Szkocji.

Znajdziesz mnie TUTAJ oraz na Instagramie, gdzie mówię o edycji e-booków, narzędziach w biznesie on-line i pracy Wirtualnej Asystentki.

Oficjalnie od 2018 roku tworzę worqAssist.

Zaczynałam w pojedynkę, łykając nową wiedzę na śniadanie.  Zostałam Wirtualną Asystentką, a teraz mam własne Wirtualne Asystentki. 

Mam milion pomysłów na minutę i to właśnie dzięki nim rozwijam worqAssist. Teraz to także marka, w której znajdziesz produkty wspierające Twoje działania on-line, szkolenia i warsztaty. 

Pełnię wiele ról.

Jestem Wirtualną Asystentką, magistrem Finansów i Rachunkowości, Mamą. Byłam 5 lat pracownikiem w Orange Polska i znam się na obsłudze klienta, a planowania i kontroli nauczyłam się, gdy byłam Inspektorem w jednej ze szkockich firm. 

To, co robię i robiłam, buduje moje doświadczenie i pomaga w rozwoju Twojego biznesu. Wspieram Cię w wielu działaniach i pomagam odzyskać Ci Twój czas.

 Mówią o mnie, że jestem spokojna, cierpliwa i zorganizowana. Ja mówię, że spokojna jestem od zawsze, cierpliwości nauczyła mnie moja pierwsza praca w Orange Polska, a dobrej organizacji – życie. Wyznaczam cele i je realizuję. Tylko tyle, albo aż tyle.

Jestem kreatywna.

Każdego dnia generuję milion dobrych pomysłów. A ile ich potrzebujesz dzisiaj? Sprawdzisz to?

Skontaktuj się ze mną już teraz. Bez zobowiązań. Bezpłatnie. Porozmawiamy o Twoim przedsięwzięciu i oddam Ci kilka koncepcji, które wdrożymy w Twojej firmie.

Każdy z nas chce się wyróżnić na tle innych.

Co wyróżnia mnie i worqAssist?

Indywidualne podejście.

Spotykamy się regularnie na meetingach online i rozmawiamy o Twoim biznesie. Planujemy projekty, przygotowujemy je i wdrażamy.

Traktuję Twój biznes jak własny.

Daję z siebie 1.000.000 %. W ramach współpracy generuję pomysły, które zrealizowane zostają z Tobą. 

Czas w worqAssist wykorzystuję efektywnie.

Stawiam na optymalizację naszych procesów. Otrzymujesz dostęp do narzędzia raportującego czas pracy. Widzisz: co, kiedy i jak zostało zrealizowane.

Jakość.

Weryfikuję zadania i dostajesz wartościowe treści.

Spotkajmy się!

Napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o konkretnych działaniach w Twoim biznesie.

Misją worqAssist jest wspieranie Twojego biznesu i działań

w internecie.

Chcę, żeby Twoje treści publikowane w internecie były stale lepsze, reklamy na Facebooku docierały do odpowiednich ludzi, Twoja firma rosła w siłę z każdym nowym obserwującym i fanem w Social Mediach, a lista w Twoim Newsletterze sięgała tysięcy subskrybentów. Wspieram rozwój Twój i Twojej marki.