Agnieszka Pojda

Profesjonalistka z Pasją i Doświadczeniem

 Daję więcej czasu & skuteczne rozwiązania wspierające biznesy online

Mam ponad 7 lat doświadczenia w e-marketingu i mediach społecznościowych, jestem ekspertką w dostarczaniu efektywnych strategii, które przynoszą wymierne korzyści dla biznesów online.

Specjalizuję się w DIVI – motywie Premium do budowy stron WWW na WordPressie.

Jako doradczyni biznesowa w cyfrowym świecie i Profesjonalna Wirtualna Asystentka, łączę zmysły wizjonera, stratega i aktywatora.

💻 Profesjonalna Wirtualna Asystentka i Project Managerka

Jestem założycielką worqAssist, zespołu Profesjonalnych Wirtualnych Asystentek, który wspiera firmy w ich codziennych wyzwaniach. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi skutecznie doradzać i wdrażać rozwiązania, które przyczyniają się do wzrostu i rozwoju biznesów online.

Innowatorka i Autorka:

Jako pomysłodawczyni rozwojowej akcji „Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki”, wspieram Wirtualne Asystentki i Freelancerki w ich zawodowym rozwoju. Jestem również autorką e-booków i kursów online, które pomagają Wirtualnym Asystentkom osiągnąć sukces w dynamicznie zmieniającym się świecie cyfrowym.

Specjalistka DIVI i Twórczyni „Content Planu – Harmonogramu treści”:

Moje specjalistyczne podejście do motywu DIVI na WordPressie pozwala na tworzenie profesjonalnych i funkcjonalnych stron internetowych. Ponadto stworzyłam „Content Plan – Harmonogram treści”, który pomaga biznesom online w efektywnym zarządzaniu ich komunikacją i marketingiem treści.

Od 2018 roku z pasją wspieram Wirtualne Asystentki w ich rozwoju zawodowym. Jeśli szukasz wsparcia i inspiracji, zapraszam Cię do udziału w tym wydarzeniu!

Tu się spotkamy:

Jak możemy wspólnie działać?

Sprawdź aktualną ofertę TUTAJ dla biznesu , a TUTAJ dla Wirtualnych Asystentek lub odezwij się do mnie na maila: kontakt@worqassist.com