Nagrywanie, dodawanie napisów  i przygotowanie plansz na Instastory zajmuje Ci za dużo czasu?

Poznaj nową usługę „SPEED STORIES”!

Ta usługa jest prawie, jak złożenie zamówienia w McDonald’s, ale wychodzi na zdrowie!

Bo oszczędzasz swój czas.

A mając go więcej, możesz skupić się na tworzeniu nowych materiałów i produktów w swoim biznesie online lub odpoczynku. Brzmi ciekawie? Umów się na niezobowiązujące spotkanie i sprawdź, czy „SPEED STORIES” jest dla Ciebie!

Umawiamy się na 30-minutowe spotkanie i określamy wspólnie, jakiego wsparcia potrzebujesz w ramach tworzenia

Stories

Wielu Twórców dostrzega, że jak tylko są niemal każdego dnia dostępni na Instagramie i pokazują zakamarki swojego biznesu i życia prywatnego, odnoszą większe korzyści. A widzą to szczególnie po swoich wynikach finansowych i liczbie zamówień w sklepach internetowych.

Czy także do nich należnych? 

Jak to działa?

w

Rozmowa i plan

Spotykamy się online. Rozmawiamy i ustalamy wspólnie, czego dokładnie potrzebujesz.  Wypełniasz krótki brief.

Przekazanie materiałów

Gdy mamy już gotowy plan działań, przesyłasz nam swoje nagrania i potrzebne materiały. Przygotowujemy następnie wstępne szkice.

Oddanie Twoich Stories

Kończymy zadanie i Twoje Speed Stories jest już gotowe! Dostajesz od nas dostęp do plików, które są gotowe do publikacji.

Poznaj opinie naszych Klientów

W Jestem Interaktywna dużo działam w social mediach. Wspieram tam moich klientów i odbiorców w rozwoju ich stron WWW opartych na WordPressie, ale także rozwoju ich biznesów. Po wielu latach prowadzenia działalności online, wiem, jak codzienna obecność w relacjach na Instagramie i Facebooku oraz regularne pokazywanie tam zakamarków swojego życia i biznesu, działa. Działa dobrze dla naszego biznesu. 

Zespół worqAssist pomógł mi przy niskim nakładzie mojego czasu przygotować harmonogram, jak i same plansze w relacjach. Wszystkie plansze i grafiki zostały idealnie dopasowane do mojej identyfikacji wizualnej oraz stylu. 

Polecam takie wsparcie! To oszczędność nawet kilkudziesięciu godzin w każdym miesiącu.

Ola Gościniak

Jestem Interaktywna

Nasze realizacje:

Zespół dziewczyn, z którymi współpracuję w worqAssist, jest dla mnie ogromnym wsparciem. Jako przedsiębiorczyni mam na głowie mnóstwo spraw, zatem możliwość oddelegowania niektórych zadań jest więc dla mnie dużym odciążeniem.

Bardzo doceniam to, że dziewczyny wykonują te zadania lepiej niż ja sama bym to zrobiła – ich kreatywność, świeże spojrzenie na różne kwestie oraz pełen profesjonalizm wznosi mój biznes na wyższy poziom.

Zawsze mogę na nie liczyć i to jest w tym wszystkim najwspanialsze. Dziewczyny działają cuda, począwszy od wspaniałych grafik, relacji na Instastory, przez świetne teksty, aż po wsparcie w zakresie strategicznego planowania i reklamowania mojego biznesu. Bardzo, bardzo polecam!

Agnieszka Madej

Auf Deutsch – Szkoła języka niemieckiego

Nasze realizacje:

Z Agą współpracuję już ponad trzech lat. Jest osobą bardzo dokładną i sumienną. Równocześnie jest nieocenioną skarbnicą pomysłów i rozwiązań.

W Mentoris zajmuje się m.in. content marketingiem.

Jej strategie działań, planowania postów na FB, IG oraz LinkedIn, w tym grafiki i teksty są zawsze na najwyższym poziomie. Przykuwają uwagę klientów i wyróżniają się wśród innych oryginalnością. Jest osobą, która jeśli coś obieca, zawsze dotrzymuje słowa.

 

Jest nieocenionym członkiem naszego zespołu.

Dziękuję Aga!

Magdalena Hosiawa

Profesjonalne Kursy Rachunkowości Mentoris

Ile kosztuje Speed Stories?

*Cennik zawiera kwoty brutto.

**1 tura poprawek jest dostępna do 7 dni kalendarzowych.

Jak zamówić Speed Stories?

Najpierw spotkajmy się!

Wybierz datę spotkania z zaproponowanych poniżej.

Jeśli żaden termin Ci nie odpowiada, napisz na kontakt@worqassist.com.

Jest to spotkanie niezobowiązujące i trwa 15 minut.

Masz pytania?

Napisz do nas!

Wysyłając wiadomość, akceptujesz Politykę prywatności worqAssist. Administratorem Twoich danych jest worqAssist Agnieszki Pojda.