Referencje

Poznaj opinię naszych Klientów

Z Agą i zespołem worqAssist współpracuję od stycznia 2021 roku. W tym czasie, kiedy pracowałam godzinę dziennie i teraz kiedy mogę pracować więcej, cały sztab specjalistek był i jest idealnym rozwiązaniem wspierającym mój biznes online. 

Polecam wsparcie worqAssist w zakresie copywritingu, grafik, obsługi social mediów, obsługi klienta, montażu wideo, a przede wszystkim jako partnera biznesowego, na którego zawsze można liczyć. Cenię sobie szczerą opinię Zespołu na temat kolejnych pomysłów, działań i przedsięwzięć.

Z czystym sumieniem polecam worqAssist!!!

Ola Gościniak

Jestem Interaktywna

Z całego serca polecam Agnieszkę i dziewczyny z jej zespołu!

Są bardzo rzetelne i mega kreatywne, więc sporo projektów, które realizujemy, pojawiło się dzięki ich pomysłom, a to sprawiło, że mój biznes się rozwija 🙂

W czasie trwającej ponad rok współpracy zawsze mogłam liczyć na ich profesjonalizm i wsparcie w każdej kwestii. Indywidualne podejście do klienta, świetna organizacja, komunikacja bez zarzutu i fantastyczna atmosfera – gwarantowane!

Na ten moment nie wyobrażam sobie już prowadzenia biznesu bez ich wsparcia 🙂

Agnieszka Madej

Auf Deutsch - Centrum Nauki Języka Niemieckiego

Bardzo polecam usługi Agnieszki jako wirtualnej asystentki oraz kreatorki strony internetowej! Agnieszka to osoba kompetentna, z dużą wiedzą jeśli chodzi o portale społecznościowe, bardzo kreatywna oraz zorganizowana. Do powierzonych zadań podchodzi bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Nigdy nie brak jej pomysłów 😃 Agnieszka wykreowała dla mnie stronę internetową, gdzie wykazała się ogromna cierpliwością, ponieważ nastąpiły po drodze różne przeszkody z wykupioną przeze mnie domeną. Determinacja Agi i jej wiedza w tym zakresie sprawiły, ze od dzis mogę cieszyć się swoja nową www, a mój biznes może ruszyć do przodu! Dziekuję Aga jeszcze raz i polecam każdemu Twoje usługi! 

Ewa Oleszkowicz

Evann

Pani Agnieszka wykonuje powierzone jej zadania bardzo dokładnie i starannie. Ponadto jest świetna w pilnowaniu spraw. Każde spotkanie jest podsumowywane obszerną notatką z punktami do zrealizowania przez każdą ze stron. Zadania są doprowadzane do końca.

Piotr Winnik

dr LAPTOP

Agnieszka była moją kursantką „Wirtualna Asystentka”. Muszę szczerzę przyznać, że od razu wyróżniała się na tle innych osób swoim zdecydowaniem na cel oraz otwartością na naukę. Zadania, które były do wykonania realizowała z dokładnością i wysokiej jakości estetyką. Na długo zapamiętam Agnieszkę i jej pracowitość. Bardzo polecam współpracę z ta zdolną kobietą. Da się wyczuć, że to fantastyczny biznesowy partner pełen zaangażowania i…WIEDZY!

Pola Sobczyk

BrandAssist