Zobacz powtórkę webinaru

„Jak tworzyć treści, które przyciągną klienta?”

Na obejrzenie powtórki masz jeszcze…

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Powtórka będzie dostępna do północy w niedzielę 6.12.

Razem z powtórką znika Twój rabat -20% na Pakiet PREMIUM Content Planu!

Twój Kod rabatowy to: CM12

worqAssist - Content Plan - promocja

*cena 318 zł zawiera rabat –20%. Użyj kodu: CM12 do północy w niedzielę 6.12.

Czy Ty także ciągle szukasz pomysłów na kolejne posty w Social Mediach?

Nie wiesz, o czym pisać w nowym wpisie na blogu?

I nadal nie masz planu treści, które udostępnisz w swoich kanałach w Social Mediach?

Wciąż nie wiesz, jak prowadzić swoje Social Media: w tym stronę firmową na Facebooku czy profil na Instagramie?

Stworzysz nie tylko konkretny harmonogram swoich treści, ale także od razu przejdziesz do tworzenia tych treści! 

Poznasz tajniki darmowych narzędzi – w szkoleniach skupimy się na Canvie, ale będzie ich znacznie więcej. Przygotujesz w nich spójne grafiki. 

W zamkniętej Grupie na Facebooku zyskasz nie tylko wsparcie, ale też konkretny feedback! Podczas dwóch zaplanowanych sesji na żywo zadasz swoje pytania.

Wyobraź sobie, że korzystasz z narzędzia, w którym masz plan działania. W każdym swoim kanale – na blogu, Fanpage’u, czy Instagramie – publikujesz regularnie treści, a te przynoszą Ci nowych klientów. 

Pomyśl, że dostajesz wygodny plik, w którym wszystko dopasowane jest do Twoich potrzeb. A przygotowanie planu treści do publikacji w twoich kanałach, zajmuje Ci raptem ok. 1 godziny w każdym miesiącu!

W końcu zapominasz, jak to jest wymyślać kolejny post na Facebooku tuż przed jego publikacją. Wystarczy, że zerkasz w plan i przygotowujesz posty na cały tydzień lub nawet miesiąc. Przecież, gdy masz już gotowy plan, publikacja kolejnych treści staje się szybszym w realizacji zadaniem.

Rusz z miejsca i pokaż się swoim klientom! Publikuj swoje treści regularnie, a z “Content Planem” będzie to dla Ciebie prostsze.

Content Plan to tabele na harmonogram treści.

Jest to specjalnie skonfigurowany plik w wygodnej formie Arkusza Google dostępny online (kopiujesz go na swój Google Dysk) i działasz! 

Jego plusem jest także to, że możesz łatwo udostępnić go do edycji lub przeglądania każdej osobie współpracującej z Tobą przy tworzeniu treści. Dzięki temu oszczędzasz czas na zbędną komunikację, bo każdy w zespole wie, co i kiedy ma zostać opublikowane. 

Wybierz Narzędzie “Content Plan” wraz ze wsparciem w zamkniętej Grupie na Facebooku i dostępem do 2 szkoleń na żywo:

  • „Wyznacz cele i stwórz swój plan działania z harmonogramem treści.” (11.12)
  • „Twórz treści oraz grafiki do Social Mediów (Facebook, Instagram) oraz na własną stronę www i wykorzystaj bezpłatną Canve” (14.12)

Stworzysz nie tylko konkretny harmonogram swoich treści, ale także od razu przejdziesz do ich tworzenia! 

Poznasz tajniki darmowych narzędzi – w szkoleniach skupimy się na Canvie, ale będzie ich znacznie więcej. Przygotujesz w nich spójne grafiki. 

W zamkniętej Grupie na Facebooku zyskasz nie tylko wsparcie, ale też konkretny feedback! Podczas dwóch zaplanowanych sesji na żywo zadasz swoje pytania.

Tworzę całe harmonogramy treści w wielu kanałach dla moich klientów już od ponad 3 lat.  

Przygotowuję dla nich także treści, czyli opisy oraz grafiki. Łącznie przygotowałam i zrealizowałam już harmonogramy treści na 80 miesięcy dla moich klientów indywidualnych.

Lubię działać, tworząc harmonogramy wokół konkretnej strategii.

Polega to na przygotowaniu treści dla jednego lub kilku kanałów (np. bloga, strony firmowej na Facebooku, Instagrama (postów jak i ważnego teraz Insta Stories), reklam na Facebooku i innych), które realizują Twoje cele. 

Opinie moich klientów

Sprawdź, dlaczego warto ze mną współpracować!

Z Agą współpracuję już ponad półtora roku. Jest osobą bardzo dokładną i sumienną. Równocześnie jest nieocenioną skarbnicą pomysłów i rozwiązań. W Mentoris zajmuje się m.in content marketingiem. Jej strategie działań, planowania postów na FB, IG oraz LinkedIn, w tym grafiki i teksty są zawsze na najwyższym poziomie. Przykuwają uwagę klientów i wyróżniają się wśród innych oryginalnością. Jest osobą, która jeśli coś obieca, zawsze dotrzymuje słowa.

Jest nieocenionym członkiem naszego zespołu.

Dziękuję Aga!

Magdalena Hosiawa, MENTORIS

Zanim poznałam Agnieszkę i jej sposób pracy,  przygotowanie harmonogramu treści na Facebooka lub Instagram, wydawało mi się pracą bardzo mozolną, wymagającą spędzenia wielu godzin przed komputerem. Nic bardziej mylnego! Dzięki harmonogramowi Agnieszki byłyśmy w stanie ustalić miesięczny plan działania w zaledwie 30-40 min. Podczas ustalania takiego harmonogramu, można powiedzieć, ze pomysły „rodzą się same”, gdyż jedna myśl przynosi tysiąc nowych idei, do których potem odnosimy się w treściach i grafikach. Dzięki takiemu systemowi pracy przekonałam się, że planowanie postów wcale nie jest takie straszne i żmudne, a może okazać się naprawdę skuteczne, gdyż systematyczność w mediach społecznościowych to podstawa!

Ewa Oleszkowicz, Evann

Opinia o worqassist 1
Opinia o worqassist 3
Opinia o worqassist 2

W grudniu 2019 roku przeprowadziłam spontaniczne warsztaty online na żywo z grupą świetnych dziewczyn. Pokazałam Im wtedy, jak prowadzić regularnie swój Fanpage oraz Instagram. To im pierwszym oddałam narzędzie, jakim jest Content Plan.

Uczę tworzenia spójnych grafik na Facebooka oraz pisania krótkich treści do Social Mediów.

Dzisiaj proponuję Ci narzędzie, które pomoże zrealizować także i Twoje cele!

 

Najczęściej zadawane pytania:

Dla kogo jest "Content Plan"?

Tak, jeśli działasz aktywnie w swoim biznesie online i zależy Ci na uporządkowaniu, a przede wszystkim spójnym publikowaniu wartościowych treści w wielu kanałach. 

Jest dla Ciebie także jeśli dopiero zaczynasz tworzyć i udostępniać treści. 

Nie wiem, czy on się sprawdzi w mojej branży?

Content Plan to narzędzie uniwersalne. Sprawdzi się w każdej branży, bo pomoże Ci ogarnąć całą Twoją komunikację we wszystkich kanałach. Dzięki niemu masz jasny podgląd na to, co, gdzie i kiedy publikujesz.

Nie wiem, jaką wersję pakietu wybrać?

Jak lubisz działać? 

Jeśli Jesteś przysłowiową „Zosią samosią” i umiesz się motywować do działania, wystarczająca będzie dla Ciebie wersja STANDARD.

Jeśli wolisz pracę w Grupie, wybierz pakiet PREMIUM, bo tam działamy także w Grupie na Facebooku.

A gdy potrzebujesz dużego wsparcia, opcja VIP jest dla Ciebie. Pamiętaj tylko, że w tej edycji są tylko 2 miejsca!

Co zyskam w opcji Premium?

Oprócz dostępu do narzędzia „Content Plan” z bonusami zyskujesz również dostęp do 2 szkoleń na żywo (Wyznacz cele i stwórz swój plan działania z harmonogramem treścioraz “Twórz treści oraz grafiki do Social Mediów (Facebook, Instagram) oraz na własną stronę www i wykorzystaj bezpłatną Canve”) oraz dostęp do Grupy wsparcia na Facebooku z sesjami live (planuję 2 spotkania na żywo w Grupie).

Co zyskam w opcji VIP?

Dostajesz przede wszystkim moje indywidualne wsparcie. Spotykamy się 1:1 na ZOOM, gdzie przez 3 godziny działamy nad Twoimi treściami.

Dostajesz także dostęp do:

  • narzędzia „Content Plan” z bonusami,
  • 2 szkoleń na żywo (Wyznacz cele i stwórz swój plan działania z harmonogramem treścioraz “Twórz treści oraz grafiki do Social Mediów (Facebook, Instagram) oraz na własną stronę www i wykorzystaj bezpłatną Canve”),
  • Grupę wsparcia na Facebooku z sesjami live (planuję 2 spotkania na żywo w Grupie).

Który pakiet będzie dla mnie najlepszy?

Kiedy spotkamy się na 3-godzinne planowanie i tworzenie twoich treści w Pakiecie VIP ze wsparciem indywidualnym?

Od razu po złożeniu i opłaceniu zamówienia, otrzymasz maila, w którym jest link do kalendarza i wybierzesz jedną z najbardziej odpowiadających Ci dat.

Jaki jest limit wiadomości e-mail ze wsparcia mailowego w pakiecie VIP?

Limit jest jeden – data jego ważności, czyli 15.01.2021. Do tego czasu możesz przesłać nielimitowaną ilość wiadomości, a na każdą odpowiem Ci w ciągu 48 godzin (za wyjątkiem świąt Bożego Narodzenia, czyli 24.12, 25.12, 26 oraz Nowym rokiem 1.01.2021).

Jakie są dostępne opcje płatności?

Płatności na stronie obsługują „Przelewy24”, a w nich zapłacisz za pomocą szybkiego przelewu z Twojego banku, PayPalem, kartą, przelewem tradycyjnym i innymi.

Czy dostanę fakturę?

Tak. Zaznacz tylko taką opcję podczas składania zamówienia i podaj dane, w tym swój numer NIP / VAT ID.

Poprawną fakturę dostaniesz na maila do kilku dni.

Wybierz opcję, która jest dla Ciebie najlepsza!

UWAGA!

💥 BONUSY (Kalendarz na 2021 rok, Kalendarz świąt nietypowych w 2021 roku, MINI e-book: “30 pomysłów na posty na IG dla marki”, MINI e-book: “Narzędzia do tworzenia treści”) są dostępne TYLKO do 9.12.2020!

Bonusy znikną Ci sprzed nosa za…

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Kto skombinował ten „Content Plan”?

Agnieszka Pojda

Jestem kreatywną Wirtualną Asystentką i pomagam małym biznesom, tworzyć duże treści.

Działam głównie w obszarze Social Mediów i jestem zakochana po uszy w content marketingu. Pasją do niego chcę podzielić się także z Tobą i pokazać Ci, jak wiele zyskasz, gdy zaczniesz tworzyć własne treści REGULARNIE na stronę www, bloga, newsletter, Fanpage, Instagram i inne

Codziennie pomagam moim Klientom tworzyć treści, które pokazują ich marki w świecie online. Tworzę harmonogramy treści oraz je realizuję.

Teraz zapraszam Cię do skorzystania z mojej wiedzy.

Uwaga: tylko teraz możesz zamówić pakiet Premium i VIP „Content Planu”!

W tych dwóch pakietach oddaję Ci najwięcej wartościowej wiedzy. Dodatkowo to jedna z opcji na naszą bliższą współpracę.

Oba pakiety będą jeszcze dostępne przez…

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

© worqAssist Agnieszka Pojda 2017 – 2020

Logo marki worqAssist

Polityka Prywatności 

Kontakt