2022 rok zakończył się i czas wskoczyć w nowe. To nowe może być nieznane i przerażające dla Ciebie. Może być także czymś, w czym zakochasz się po uszy i stanie się Twoją pasją i pracą.

Tak właśnie było kilka lat temu ze mną i z worqAssist. 

Wymyśliłam sobie biznes. Biznes działający online, który będę mogła robić z dowolnego miejsca na ziemi, w dowolnym czasie, bez sztywnych ram.

Elastyczny jak ja i dopasowany do zmieniających się warunków.

W ten sposób zakończył się 2022 rok. Kolejny rok, w którym wspólnie z moim Zespołem wspieraliśmy naszych Klientów oraz Wirtualne Asystentki. 

Ile godzin przepracowałyśmy dla naszych klientów w 2022 roku? 

Od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 roku w worqAssist przepracowałyśmy dla naszych klientów 4.461 godzin 19 minut i 22 sekundy. To tyle samo, co prawie 186 dni ciągłej pracy, bez przerwy na komputerze (i telefonach) dla naszych klientów. 

Te liczby robią na mnie teraz wrażenie. A stoi za nimi dużo pracy, wiele strategii, działań, zmian. Jestem dumna z mojego Zespołu i naszych klientów. Wspólnie robimy genialne rzeczy.

Jakie zadania realizowałyśmy najczęściej w 2022 roku?

Tworzyliśmy treści, którymi komunikują się biznesy naszych klientów ze swoimi odbiorcami.

Zrobiłyśmy tysiące grafik, które promują biznesy w świecie online, ale także offline. 

Zbudowałyśmy dla naszych klientów ich miejsca w internecie, czasami od zera, czasami pomagałyśmy je przebudować i wyremontować. Zrobiłyśmy kilkaset stron lądowania (landing page’y) na WordPressie. 

Napisałyśmy miliony słów.

Najpopularniejsze usługi, po jakie w 2022 roku sięgali nasi klienci to:

  1. prowadzenie Social Mediów (Instagram i Fanpage na Facebooku),
  2. teksty sprzedażowe promujące kampanie, akcje,
  3. wsparcie strategiczne w planowaniu i wdrażaniu działań w biznesie online,
  4. budowa stron na WordPressie: sprzedażowych, stron lądowania, zapisów na wydarzenia online (webinary, wyzwania, i inne),
  5. przygotowanie i kompleksowa obsługa działań wokół Newsletterów.

 

Tych 5 rodzajów zadań jest u nas najwięcej. I spokojnie mogę powiedzieć, że w worqAssist jesteśmy Zespołem Specjalistek, które są świetne w ich realizacji. 

Zobacz, opinie naszych klientów:

Praca z dziewczynami to sama przyjemność.
Kompletny profesjonalizmy i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, a przy tym przyjacielska atmosfera spotkań i wymiany zdań to kluczowe aspekty, dla których bardzo polecam pracę z dziewczynami!
Dzięki ich wsparciu mogłam w 100% skupić się na dokończeniu mojego dzieła i być spokojna, że każde inne zadanie zostanie wykonane na czas i będzie funkcjonować.
Nie wyobrażam sobie pracy przy moich innych projektach bez wsparcia wirtualnych asystentek z worqAsisst!
Agnieszka Kobyłka - Dziki

Mama Dermatolog

Zespół dziewczyn, z którymi współpracuję w worqAssist, jest dla mnie ogromnym wsparciem. Jako przedsiębiorczyni mam na głowie mnóstwo spraw, zatem możliwość oddelegowania niektórych zadań jest więc dla mnie dużym odciążeniem.

Bardzo doceniam to, że dziewczyny wykonują te zadania lepiej niż ja sama bym to zrobiła – ich kreatywność, świeże spojrzenie na różne kwestie oraz pełen profesjonalizm wznosi mój biznes na wyższy poziom.

Zawsze mogę na nie liczyć i to jest w tym wszystkim najwspanialsze. Dziewczyny działają cuda, począwszy od wspaniałych grafik, relacji na Instastory, przez świetne teksty, aż po wsparcie w zakresie strategicznego planowania i reklamowania mojego biznesu. Bardzo, bardzo polecam!

Agnieszka Madej

Auf Deutsch – Szkoła języka niemieckiego

W Jestem Interaktywna dużo działam w social mediach. Wspieram tam moich klientów i odbiorców w rozwoju ich stron WWW opartych na WordPressie, ale także rozwoju ich biznesów. Po wielu latach prowadzenia działalności online, wiem, jak codzienna obecność w relacjach na Instagramie i Facebooku oraz regularne pokazywanie tam zakamarków swojego życia i biznesu, działa. Działa dobrze dla naszego biznesu. 

Zespół worqAssist pomógł mi przy niskim nakładzie mojego czasu przygotować harmonogram, jak i same plansze w relacjach. Wszystkie plansze i grafiki zostały idealnie dopasowane do mojej identyfikacji wizualnej oraz stylu. 

Polecam takie wsparcie! To oszczędność nawet kilkudziesięciu godzin w każdym miesiącu.

Ola Gościniak

Jestem Interaktywna

Spotkanie Zespołu worqAssist w 2022 roku 

Pracujemy zdalnie, z różnych zakątków świata, dlatego organizacja spotkania, na którym pojawią się wszyscy z worqAssist jest nie lada wyczynem. 

W czerwcu 2022 roku udało się nam spotkać w Krakowie.

Zakładając worqAssist wiedziałam, że nie chcę pracować sama. Jednak nie spodziewałam się, że będę mieć tak genialny Zespół!!

Udało mi się zebrać w jednym miejscu naprawdę konkretne Osoby, które klikają dla naszych klientów. Dzięki temu mają Oni w jednym miejscu dostęp do świetnych Specjalistek.

Jednak ostatnie miesiące tego roku były także czasem rozstań. I jeszcze raz chcę podziękować niesamowitej Ani Ścibor, która przez jakiś czas była moją prawą ręką w worqAssist i która wspierała naszych klientów przez ponad 2 lata. 

Ania miała duży wkład w rozwój worqAssist i jestem wdzięczna za to, że mogłyśmy razem pracować. Wierzę także, że uda się nam stworzyć jeszcze wspólne projekty 😉

A nasze czerwcowe spotkanie było pełne uśmiechów, dobrej zabawy, a przede wszystkim zdobywaniem nowej wiedzy i rozwojem. Nas samych, ale także jako Zespołu.

Najważniejsze akcje z 2022 roku dla Wirtualnych Asystentek

W 2022 roku moim hasłem przewodnim było “Create”. 

  • Stworzyłam kilka nowych formatów, 
  • przeprowadziłam kilka webinarów na żywo, 
  • opublikowałam kurs “Profesjonalna Wirtualna Asystentka”,
  • pierwszy sezon Biznes Vloga, w którym pokazałam kilka rzeczy, które robimy dla naszych klientów,
  • w grudniu odbyła się druga edycja “Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki”.

Jeśli obserwujesz mnie na Instagramie, to wiesz, że często jestem “bizi”. 

Mam milion pomysłów na minutę i chętnie je oddaję. Jednym z takich pomysłów jest warsztat dla Wirtualnych Asystentek, na którym już w dniach 11–13 stycznia pomogę Ci przygotować swoją ofertę i znaleźć specjalizację. 

Plany na 2023 rok

Od lat wybieram sobie jedno słówko na dany rok. W 2023 będzie to “CONNECT”.

Chcę w tym roku połączyć wiele pomysłów, umiejętności i doświadczeń. Chcę dać od siebie więcej osobom, które myślą o pracy, jako Wirtualne Asystentki.

Chcę także dostarczyć wspólnie z Zespołem worqAssist naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.  

W 2023 roku będę nadal tworzyć treści, ale bardziej niż kiedykolwiek łączyć je z innymi pomysłami i dziedzinami. Już zaplanowałam je w harmonogramie (o TAKIM). 

Zaproszę Cię na kilka spotkań online i ciekawych akcji.

Spełnię także kilka moich dużych marzeń i zaproszę Cię dzięki temu do zupełnie nowych projektów. 

Jeśli nie chcesz nic ominąć, dołącz do mojego Newslettera WeeklyAssist. Wysyłam go w każdą środę o 7:00. 

.

A teraz 2023 roku szykuj się, idziemy na twój podbój!

AUTORKA WPISU

Aga Pojda worqAssist

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist

Wirtualna Asystentka

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu!


Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.

Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
Dołącz do worqAssist na instagramie i facebooku – zyskasz porcję nowej wiedzy.

Sprawdź więcej na blogu: