PARTNER KURSU SPRZEDAM

Oli Gościniak

Cześć!

Działasz już w kursie „SPRZEDAM” Oli Gościniak, ale potrzebujesz wsparcia, bo zaczyna brakować Ci czasu na najważniejsze działania w Twoim biznesie online?

Tutaj znajdziesz wsparcie Specjalistek Biznesu online i Zespołu Wirtualnych Asystentek.

Pomożemy Ci działać z:

N

przygotowaniem Twojego produktu,

(zajmiemy się np: redakcją i korektą Twojego e-booka lub książki, złożeniem ich w Canvie lub inDesign, przygotowaniem Twojego Lead Magnetu w dowolnej formie (PDF, MINI kurs online, kurs mailowy i wiele innych)

N

promocją Twojego produktu i całego biznesu za pomocą reklam na Instagramie i Facebooku,

(przygotujemy i zoptymalizujemy Twoje reklamy tak, przygotujemy i wdrożymy dla Ciebie ścieżkę Twoich klientów w lejku reklamowym)

N

wsparciem w tworzeniu treści w Twoim biznesie,

(otrzymasz wsparcie i pomoc w przygotowaniu harmonogramu publikacji wg, naszego autorskiego rozwiązania Content Planu, oraz przygotowania wszystkich treści (tekstów i grafik)

N

Twoim Newsletterem,

(jeśli wysyłasz regularny Newsletter, otrzymasz pomoc w jego przygotowaniu i wysyłce, a także pomożemy Ci przygotować teksty wiadomości sprzedażowych w trakcie Twoich kampanii, oraz wsparcie w utworzeniu automatyzacji (np. automatyzacji powitalnej, na porzucone koszyki, czy sprzątającej) 

N

Twoich kampaniach sprzedażowych,

Balck Fiday? Nowy produkt: kurs online, e-book, książka, czy jeszcze coś innego? Pomożemy Ci:

  • przygotować harmonogram kampanii,
  • stronę (Landing Page) sprzedażowy,
  • event (wydarzenie) promujące (np. webinar, wyzwanie),
  • napisać teksty do maili sprzedażowych i zaplanować je do wysyłki w określonym terminie,
  • przygotować i zaplanować do publikacji posty w Social Mediach,
  • reklamować się na Instagramie i Facebooku,
  • oraz wiele więcej.
N

technicznymi zadaniami w Twoim biznesie,

Masz stronę WWW na WordPressie? Sklep na WooCommerce? Newsletter w MailerLite, ActiveCampaign, GetResponse, MailChipm? Pomożemy Ci zając się tam wszystkim.

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist

Cześć! 

Od 2018 tworzę spójną komunikację biznesów online moich klientów i pomagam Wirtualnym Asystentkom działać skutecznie, rozwijać się i pozyskiwać klientów.

Zaczynałam jako samodzielna Wirtualna Asystentka, a od 2019 roku działam razem z moim kilkuosobowym Zespołem w worqAssist.

To dla mnie pełnia szczęścia: robię to, co lubię ze zgranym zespołem, wspierając  inspirujących klientów. A zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi Wirtualnymi Asystentkami na indywidualnych konsultacjach i praktycznych szkoleniach. Moim marzeniem jest stworzenie społeczności kreatywnych i ambitnych kobiet, które wspierają się w ciągłym rozwoju. 

Wcześniej spędziłam ponad 10 lat na etacie. Pracowałam w obsłudze klienta, byłam inspektorem, wspinałam się po drabinie, żeby skoczyć z wysokiego szczebelka i zająć się milionem innych rzeczy. Lubię zmiany, uczyć się nowości i działać z projektami, w które wierzę.

Każdego dnia w mojej pracy realizuję marzenie z dzieciństwa – piszę, jestem Copywriterem.

Wspieram naszych Klientów w technicznych zagadnieniach, jak strony WWW na WordPressie (specjalizuję się w DIVI (Premium WordPress Theme)), pomagam planować działania w ich biznesach online, jestem Project Managerem, kreatywną Wirtualną Asystentką i mgr. Finansów i Rachunkowości.

A prywatnie: jestem gadżeciarą i nadal mam wszystkie moje telefony komórkowe od 2004 roku. Jestem uzależniona od uczenia się. Uwielbiam morze, chipsy solone, wszystkie odcienie szarości i pudrowych róży, a najbardziej kocham rozkminy z S. i niekończące się zabawy z małą M.

 

Uwielbiam moje osiąganie, wizjonera, empatię, aktywatora i uczenie się, czyli TOP 5 talentów Gallupa, które odzwierciedla mnie w 100%.

Chcesz z nami działać?

Napisz do nas: