Cześć! Chcesz poznać worqAssist i Agę Pojda?

Zobacz, co mówią o nas nasi Klienci i co dla Nich robimy!

Praca z dziewczynami to sama przyjemność.
Kompletny profesjonalizmy i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, a przy tym przyjacielska atmosfera spotkań i wymiany zdań to kluczowe aspekty, dla których bardzo polecam pracę z dziewczynami!
Dzięki ich wsparciu mogłam w 100% skupić się na dokończeniu mojego dzieła i być spokojna, że każde inne zadanie zostanie wykonane na czas i będzie funkcjonować.
Nie wyobrażam sobie pracy przy moich innych projektach bez wsparcia wirtualnych asystentek z worqAsisst!
Agnieszka Kobyłka - Dziki

Mama Dermatolog

Nasze realizacje:

Dla Agnieszki tworzymy Newsletter oraz strony zapisów (np.  – teksty, układ strony, grafiki, mockupy) i sprzedażowe (np. – układ strony, grafiki, mockupy) oraz wspieramy Jej biznes online w wielu innych działaniach.

W Jestem Interaktywna dużo działam w social mediach. Wspieram tam moich klientów i odbiorców w rozwoju ich stron WWW opartych na WordPressie, ale także rozwoju ich biznesów. Po wielu latach prowadzenia działalności online, wiem, jak codzienna obecność w relacjach na Instagramie i Facebooku oraz regularne pokazywanie tam zakamarków swojego życia i biznesu, działa. Działa dobrze dla naszego biznesu. 

Zespół worqAssist pomógł mi przy niskim nakładzie mojego czasu przygotować harmonogram, jak i same plansze w relacjach. Wszystkie plansze i grafiki zostały idealnie dopasowane do mojej identyfikacji wizualnej oraz stylu. 

Polecam takie wsparcie! To oszczędność nawet kilkudziesięciu godzin w każdym miesiącu.

Ola Gościniak

Jestem Interaktywna

Nasze realizacje:

Zespół dziewczyn, z którymi współpracuję w worqAssist, jest dla mnie ogromnym wsparciem. Jako przedsiębiorczyni mam na głowie mnóstwo spraw, zatem możliwość oddelegowania niektórych zadań jest więc dla mnie dużym odciążeniem.

Bardzo doceniam to, że dziewczyny wykonują te zadania lepiej niż ja sama bym to zrobiła – ich kreatywność, świeże spojrzenie na różne kwestie oraz pełen profesjonalizm wznosi mój biznes na wyższy poziom.

Zawsze mogę na nie liczyć i to jest w tym wszystkim najwspanialsze. Dziewczyny działają cuda, począwszy od wspaniałych grafik, relacji na Instastory, przez świetne teksty, aż po wsparcie w zakresie strategicznego planowania i reklamowania mojego biznesu. Bardzo, bardzo polecam!

Agnieszka Madej

Auf Deutsch – Szkoła języka niemieckiego

Nasze realizacje:

Z Agą współpracuję już ponad czterech lat. Jest osobą bardzo dokładną i sumienną. Równocześnie jest nieocenioną skarbnicą pomysłów i rozwiązań.

W Mentoris zajmuje się m.in. content marketingiem.

Jej strategie działań, planowania postów na FB, IG oraz LinkedIn, w tym grafiki i teksty są zawsze na najwyższym poziomie. Przykuwają uwagę klientów i wyróżniają się wśród innych oryginalnością. Jest osobą, która jeśli coś obieca, zawsze dotrzymuje słowa.

 

Jest nieocenionym członkiem naszego zespołu.

Dziękuję Aga!

Magdalena Hosiawa

Profesjonalne Kursy Rachunkowości Mentoris

Dla Mentoris Agnieszka Pojda prowadzi osobiście Fanpage (od chwili, gdy miał on 8 tysięcy fanów) i od niedawna Instagram.

Bardzo polecam usługi Agnieszki jako wirtualnej asystentki oraz kreatorki strony internetowej! Agnieszka to osoba kompetentna, z dużą wiedzą jeśli chodzi o portale społecznościowe, bardzo kreatywna oraz zorganizowana. Do powierzonych zadań podchodzi bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Nigdy nie brak jej pomysłów 😃 Agnieszka wykreowała dla mnie stronę internetową, gdzie wykazała się ogromna cierpliwością, ponieważ nastąpiły po drodze różne przeszkody z wykupioną przeze mnie domeną. Determinacja Agi i jej wiedza w tym zakresie sprawiły, ze od dzis mogę cieszyć się swoja nową www, a mój biznes może ruszyć do przodu! Dziekuję Aga jeszcze raz i polecam każdemu Twoje usługi! 

Ewa Oleszkowicz

Evann

Pani Agnieszka wykonuje powierzone jej zadania bardzo dokładnie i starannie. Ponadto jest świetna w pilnowaniu spraw. Każde spotkanie jest podsumowywane obszerną notatką z punktami do zrealizowania przez każdą ze stron. Zadania są doprowadzane do końca.

Piotr Winnik

dr LAPTOP

Masz pytania?

Napisz do nas!

Wysyłając wiadomość, akceptujesz Politykę prywatności worqAssist. Administratorem Twoich danych jest worqAssist Agnieszki Pojda.