Chcesz z nami pracować?

Dołącz do Zespołu worqAssist

Cześć!

Trwa rekrutacja w worqAssist!

Potrafisz pisać, a flow nigdy Cię nie opuszcza?   

Wiesz, co dzieje się za kulisami biznesu online?

Lubisz poznawać nowe programy i narzędzia?

3 razy TAK?!

Wygląda na to, że szukamy właśnie Ciebie!

Chcesz z nami działać?

Jakie zadania na Ciebie czekają?

Tworzenie treści (posty, newslettery, teksty sprzedażowe, artykuły blogowe)

Robienie prostych grafik w Canvie

Planowanie postów w Social Mediach

Obsługa skrzynki mailowej

Publikacja wpisów na blogu (WordPress)

Tworzenie Landing Page zapisów na webinar / wydarzenie )opartych o WordPress)

Aktualizacje stron WWW opartych na WordPressie

Obsługa sklepu internetowego opartego na WooCommerce

Zmiany na stronie WWW (WordPress)

I inne proste zadania

Co oferujemy?

Wynagrodzenie — zawsze na czas, stawka od 30 zł brutto / godzinę.

Premie — świetnie zrealizowany projekt? Zadowoleni klienci? Nowe umiejętności genialnie wykorzystane i wszechobecna proaktywność z twojej strony jest dodatkowo wynagradzana.

Szkolenie wdrożeniowe i szczegółowe instrukcje wykonywania konkretnych zadań.

Warsztat pracy i „know-how”.

Dostęp do szkoleń zewnętrznych i atrakcyjne zniżki.

Feedbacki od życzliwych koleżanek, a nie wymagających klientów.

Pomoc w wyborze specjalizacji — możesz spróbować różnych zadań i wybrać to, co sprawia Ci największą frajdę.

Pracę zdalną w genialnym Teamie cudownych Dziewczyn, które wymiatają w tym co robią. Od nich także wiele się nauczysz.

Jakie są etapy rekrutacji?

=

ETAP 1: ankieta

Uzupełnij i prześlij poniżej zamieszczoną poniżej ankietę (TUTAJ) do 30.03.2022 roku.

=

ETAP 2: Zadania rekrutacyjne

Odezwiemy się do wybranych osób, które otrzymają dostęp do zadania rekrutacyjnego. Czas na jego wykonanie będzie od 04.04.2022 do 7.04.2022 roku.

=

ETAP 3: Rozmowa

Po wykonaniu zadania zaprosimy na rozmowę wybrane osoby. Spotkania odbędą się w dniach 11.04 – 14.04.2022 roku.

=

ETAP 4: Wyniki rekrutacji i zaczybamy działać!

Wyniki rekrutacji ogłosimy do 20.04.2022 roku.

Dlaczego warto pracować w worqAssist?

Czyli co mówią o pracy z worqAssist obecne członkinie Zespołu?

Aleksandra Grabarczyk, Wirtualna Asystentka i główna Dowodząca graficzną stroną biznesów w worqAssist

Praca w worqAssist to*:

a. duże pole do rozwoju, w dziedzinie, w której dobrze się czujesz, ale też worqAssist nie zamyka drzwi na inne obszary, jeśli tylko chcesz spróbować i masz predyspozycje

b. elastyczność i swoboda wykonywania pracy 

c. wyrozumiałość Agnieszki na #życie, co niesamowicie cenię i jestem ♥️ kosmicznie wdzięczna za empatyczne podejście do drugiej osoby 

d. świetny zespół, w którym można się od siebie uczyć i gdzie każdy znajdzie pomoc. 

e. zespół to też fajna sprawa, bo możesz się skonsultować, jeśli czegoś nie jesteś pewna, czy po prostu odezwać do kogoś buzię, jeśli masz taką potrzebę.

f. Dodatkowe, świetne akcje i projekty organizowane przez Agnieszkę – lepsze niż owocowy wtorek w korpo, mówię Ci 😄  

 

* każda odpowiedź jest prawidłowa 😊

Magdalena Grzymkowska-Mutlu, Wirtualna Asystentka

Zastanawiasz się czy warto pracować u Agnieszki w worqAssist? Przestań!
Tracisz tylko czas, a zespół fantastycznych dziewczyn czeka na Ciebie.
Sama zaczęłam współpracę z worqAssist w zeszłym roku. Teraz wiem, że nie powinnam czekać tak długo! Pewna nieśmiałość w kontaktach biznesowych, brak wiary we własne możliwości – wszystko to blokowało mnie, by zostać WA.
Współpraca z Agnieszką i zespołem worqAssist to najlepsza decyzja jaką ostatnio podjęłam. Tutaj czuję, że to co robię jest dobre i mam sens. Mam szansę na szlifowanie swoich umiejętności i zdobycie nowych. Agnieszka ma wielkie pokłady cierpliwości, dzięki którym nie czuję się, że za mało wiem. Potrafi kierować zespołem, wspierać w pracy, a co najważniejsze słuchać naszych rad i opinii. Tutaj czuję, że wszystkie jesteśmy ważne.
Uwielbiam to, że siedzimy w różnych miejscach na świecie i kręcimy biznesami innych. Tu grafiki, tam teksty, a za chwilę budowa LP, ustawianie reklam. Ciągle coś się dzieje! Nie ma nudy. Nie ma przestoju. Jeśli jesteś osobą, która nie wyobraża sobie robienia ciągle jednej i tej samej pracy na okrągło, tak jak ja… to worqAssist jest właśnie dla Ciebie.

Joanna Dyrcz, Wirtualna Asystentka i główna SPEC Korektorka w worqAssist

Praca w worqAssist jest jak wir, który wciąga – ale spokojnie, nie grozi Ci nic złego! Wręcz przeciwnie: spodziewaj się wiele dobrego. 

Agnieszka Pojda SEO worqAssist wprowadzi Cię w wirtualny świat, gdzie pojawią się realne zadania skrojone na Twoją miarę. Pod Jej okiem szybko odkryjesz swoje supermoce, obudzisz drzemiące w Tobie talenty i uwierzysz, że możesz dużo, jeśli nie wszystko. 

Tak, ta kobieta potrafi działać cuda. To Mistrzyni od zadań specjalnych i wielu talentów – rzeczy niemożliwe załatwia w mig, gasi wszelkie pożary, ratuje z opresji, a przy tym nie wychodzi ze swojej najważniejszej roli Matki i Żony. Ma do dyspozycji tyle samo godzin, co przeciętny Kowalski, ale mam wrażenie, że Ona potrafi w magiczny sposób rozciągnąć dobę. Znajdzie czas na wszystko: planowanie, organizowanie, uczenie, mentoring i rozwój osobisty.

Anna Partyka, Wirtualna Asystentka

W worqAssist pracuje mi się bardzo dobrze. Tutaj postawiłam pierwsze kroki jako WA. Przyjazna atmosfera, różnorodność zadań i mnóstwo inspirujących kobiet (z Agą Pojda na czele), sprawia, że Asanę otwieram z przyjemnością 😊
A szefowa? Wymaga, ale zawsze pomoże. Wytłumaczy, nagra instrukcje gdy czegoś nie wiem. Zachęca do rozwoju i zaraża optymizmem 😊
Z całym przekonaniem polecam worqAssist jako miejsce pracy i rozwoju 😊 

Elżbieta Królicka, Wirtualna Asystentka

Współpracę z worqAssist rozpoczęłam stosunkowo niedawno, mimo tego śmiało mogę powiedzieć, że dołączenie do zespołu było strzałem w dziesiątkę!

Agnieszka, CEO worqAssits, spełnia swoją rolę genialnie. Zawsze można się z nią dogadać, cierpliwie wyjaśni wszelkie kwestie i odpowie na pytania. Mimo tego, że ma na głowie całą firmę, klientów i niemały już zespół. Dodatkowo, jeśli tylko może załatwi zupełnie bezinteresownie jakiś miły bonusik, typu zniżka na kurs dla zespołu. 

A zespół to sprawnie działająca maszyna. Mamy swoje zadania, współpracujemy w podzespołach i zawsze można liczyć na wsparcie koleżanek. Dziewczyny również wyjątkowo cierpliwie pomagają „nowym” odnaleźć się w zespole. I poza tym, że to prawdziwe specjalistki w swoich dziedzinach, są naprawdę przesympatyczne. 

Po pół roku współpracy widzę, jak dużo się w zespole nauczyłam, mimo tego, że nie zaczynałam jako osoba zupełnie zielona. Zadowolonych klientów przybywa, zespół się rozrasta, co również pokazuje, że worqAssist to po prostu fajna ekipa!

Anna Ścibor, Prawa Ręka CEO worqAssist, Copywriterka

Kiedy trafiłam do worqAssist byłam totalnie zielona! Asana kojarzyła mi się jedynie z jogą i żadna siła nie zmusiłaby mnie do kliknięcia czegokolwiek w WordPressie… Bo przecież wystarczy jeden fałszywy ruch i strona wybuchnie!

Rozmowa kwalifikacyjna polegała głowie na wymienianiu kolejnych rzeczy, których nie potrafię. Mimo to  zaczęłyśmy współpracę.  Aga uświadomiła mi, że w moim pisaniu jest moc. Sama w życiu bym na to nie wpadła!

I zamiast skupiać się na tym, czego nie potrafię, zaczęłam działać z tym, co już miałam. Lepszego startu w biznesie online nie mogę sobie wyobrazić. Praca w zespole niesamowicie przyspieszyła mój rozwój. Już niczego nie boję się klikać 🙂

Zawsze mogę liczyć na pomoc, miłe słowo i pełne zrozumienie. Mimo że pracujemy w różnych zakątkach świata, możemy się  pośmiać, ponarzekać, a czasem nawet poplotkować 😉 Okazuje się, że pracując zdalnie, wcale nie musisz czuć się samotna!

Sylwia Miłosz, Specjalistka FB ADS

Bardzo cenię sobie współpracę z Agnieszką i całym zespołem worqAssist.
Mimo że wszystkie pracujemy zdalnie i nie widujemy się na co dzień, atmosfera jest bardzo dobra i wspierająca.
Agnieszka jest wspaniałą osobą, pełną pozytywnej energii i dobrą szefową, która dba o swój zespół. Elastyczność pracy jest kolejnym ogromnym plusem. Polecam serdecznie pracę w Worqassist!

Anna Nowacka, Copywriterka

Od zawsze marzyłam, żeby móc pracować z domu. Biuro ma swoje plusy, ale jak dla mnie było ich mniej, niż minusów, bo cenię sobie swobodę i dysponowanie swoim czasem wg potrzeb, to ważne tym bardziej wtedy, gdy się jest mamą.
worqAssist jak dla mnie jest pracą prawie idealną (zaraz wyjaśnię, dlaczego „prawie” 😉) Zamiast poświęcać poranki na bieganinę i popędzanie dzieci, rozkładam matę, robię trening, potem zawożę dzieci do szkoły, jem śniadanie i biorę się do pracy 💪
Pracuję bez stresu tyle, ile muszę, lub dam rady danego dnia. worqAssist daje taką właśnie możliwość. Ale dlaczego napisałam, że to praca „prawie idealna”? Bo osoby, z którymi mam szczęście pracować są tak sympatyczne, że mi czasem aż żal, że nie możemy się (choćby w tym biurze) spotkać na żywo 😊
Muszę też przyznać, że pracowałam w wielu miejscach i nigdzie nie było tak świetnej atmosfery. Tu nie ma wyścigu szczurów, zawsze mogę liczyć na pomoc (a jako początkująca potrzebuję jej bardzo dużo i jestem ogromnie wdzięczna, że mogę wciąż na nią liczyć). Szefowa Agnieszka 😎 to wulkan energii i pomysłów, która swoim entuzjazmem potrafi każdego zmotywować do działania.
Gdybym miała wybierać drugi raz, też padłoby na worqAssist, tu mogę się spełniać zawodowo, czując się przy tym bezpiecznie 😊

Kto Cię szuka?

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist

Cześć! 

Zaczynałam jako samodzielna Wirtualna Asystentka, a od 2019 roku działam razem z moim kilkuosobowym Zespołem w worqAssist.

To dla mnie pełnia szczęścia: robię to, co lubię ze zgranym zespołem, wspierając  inspirujących klientów. A zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi.

Moim marzeniem jest stworzenie społeczności kreatywnych i ambitnych kobiet, które wspierają się w ciągłym rozwoju. 

Wcześniej spędziłam ponad 10 lat na etacie. Pracowałam w obsłudze klienta, byłam inspektorem, wspinałam się po drabinie, żeby skoczyć z wysokiego szczebelka i zająć się milionem innych rzeczy. Lubię zmiany, uczyć się nowości i działać z projektami, w które wierzę.

Każdego dnia w mojej pracy realizuję marzenie z dzieciństwa – piszę, jestem Copywriterką.

A dzisiaj szukam kolejne osoby do Zespołu worqAssist! Może właśnie Ciebie?

Uzupełnij ankietę!

Poniżej znajduje się ankieta. Zacznij od jej uzupełnienia.

Przeczytamy dokładnie Twoje odpowiedzi i odezwiemy się do Ciebie najpóźniej 1 kwietnia 2022 r.