BRIEF

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Hero_Widget”][/siteorigin_widget]

Proszę o wypełnienie niniejszego formularza. Pytania w nim zawarte, posłużą mi do zebrania informacji niezbędnych do realizacji zadania. Im więcej odpowiedzi zawrą Państwo poniżej, tym lepszy tekst będę w stanie przygotować. W trakcie uzupełniania nasunęły się Państwu inne pytania? Proszę o ich wypisanie w oknie „dodatkowe informacje”.


Imię i Nazwisko

Nazwa Firmy

Adres e-mail

Numer telefonu

Kim są Państwa klienci? Proszę o wskazanie grupy docelowej (Kim są, Jaki styl życia prowadzą, czym się interesują w kontekście niniejszego zlecenia, co ich motywuje do podejmowania decyzji, jaki mają cel, dążenia?)

Proszę o opisanie Konkurencji Państwa Firmy lub wskazanie inspiracji (mogą Państwo wkleić tutaj linki do stron, które prezentują ciekawe rozwiązania lub inspirują)

Proszę o podanie przynajmniej 3 miejsc w Internecie, gdzie można znaleźć Państwa potencjalnych klientów (fora, blogi, grupy na FB, strony WWW itp.)

Dlaczego Klient powinien kupić Państwa produkt / usługę? Jakie potrzeby za jego pomocą zaspokoi? Jakich problemów się pozbędzie?

Proszę o podanie wątpliwości i obiekcji, jakie mogą mieć potencjalni Klienci.

Proszę opisać produkt / usługę, którego dotyczy zlecenie (mogą tutaj znaleźć się linki do stron internetowych Państwa Firmy, gdzie znajdują się opisy produktów)

Jaka jest cecha, która wyróżnia Państwa produkt / usługę na tle konkurencji? W czym są Państwo lepsi? (Chodzi tutaj o to, żeby wyciągnąć unikalną cechę, która stoi za wyjątkowością Państwa oferty)

Kto jest Państwa konkurencją? (Proszę o zamieszczenie tutaj linków do stron internetowych)

Proszę o określenie, jakim stylem powinien być napisany tekst? (formalny/nieformalny)

Czy mają Państwo określone wyrażenia, słowa kluczowe, które koniecznie powinny znaleźć się w tekście?

Czy mogą Państwo wskazać mi tekst, który powinien być dla mnie inspiracją? (Proszę o zamieszczenie linka)

Proszę sprecyzować, na czym konkretnie polega moje zadanie (czyli jaki jest cel tekstu, jaka powinna być jego długość itp.)

Dodatkowe informacje: jeśli chcą Państwo przekazać mi swoje uwagi i informacje, proszę o zamieszczenie ich poniżej:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez Administratora witryny worqAssist.com – Agnieszkę Pojda. Dane są wykorzystywane wyłącznie w celu kontaktu i realizowania zleconego zadania.