BIOGRAFIA

Agnieszka Pojda

💻 Profesjonalna Wirtualna Asystentka i Project Managerka

Jestem założycielką worqAssist, zespołu Profesjonalnych Wirtualnych Asystentek, który wspiera firmy w ich codziennych wyzwaniach. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi skutecznie doradzać i wdrażać rozwiązania, które przyczyniają się do wzrostu i rozwoju biznesów online.

Innowatorka i Autorka:

Jako pomysłodawczyni rozwojowej akcji „Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki”, wspieram Wirtualne Asystentki i Freelancerki w ich zawodowym rozwoju. Jestem również autorką e-booków i kursów online, które pomagają Wirtualnym Asystentkom osiągnąć sukces w dynamicznie zmieniającym się świecie cyfrowym.

Specjalistka DIVI i Twórczyni „Content Planu – Harmonogramu treści”:

Moje specjalistyczne podejście do motywu DIVI na WordPressie pozwala na tworzenie profesjonalnych i funkcjonalnych stron internetowych. Ponadto stworzyłam „Content Plan – Harmonogram treści”, który pomaga biznesom online w efektywnym zarządzaniu ich komunikacją i marketingiem treści.

Od 2018 roku z pasją wspieram Wirtualne Asystentki w ich rozwoju zawodowym.

Profesjonalistka z Pasją i Doświadczeniem

 Daję więcej czasu & skuteczne rozwiązania wspierające biznesy online

Mam ponad 7 lat doświadczenia w e-marketingu i mediach społecznościowych, jestem ekspertką w dostarczaniu efektywnych strategii, które przynoszą wymierne korzyści dla biznesów online. Specjalizuję się w DIVI – motywie Premium do budowy stron WWW na WordPressie. Jako doradczyni biznesowa w cyfrowym świecie i Profesjonalna Wirtualna Asystentka, łączę zmysły wizjonera, stratega i aktywatora.

pobierz

Logo

(Kliknij, aby pobrać na swój komputer. Pobieranie rozpocznie się automatycznie.)

worqAssist - Agencja Wirtualnych Asystentek
worqAssist - Agencja Wirtualnych Asystentek

KOLORY MARKI

#C16A87

#373046

#EED8DF

#ECECEC

#A18775

pobierz

Fotografie

(Kliknij, aby pobrać na swój komputer. Pobieranie rozpocznie się automatycznie.)

Agnieszka Pojda CEO worqAssist